-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Моторролла та Сергій Кузін Моторролла та Сергій Кузін - Картина
Раніше звучали
19:17
Stone Gods
Burn the Witch
19:12
Брем Стокер
Хороші руськи
19:08
Face It Alone
⌚ ще раніше
🔊
Моторролла та Сергій Кузін — Моторролла та Сергій Кузін - Картина

Колекція шевронів

 

В колекції шевронів Radio ROKS ми разом з вами збираємо та зберігаємо історію нашої перемоги.

Пишіть Сотні Сотник і Сергію Зеніну, надсилайте власні шеврони та розповідайте про них. А ми з радістю надішлемо вам шеврон Radio ROKS.

Viber/Telegram +380670061036.

 


Шеврон "Легіону Свобода" від Андрія Кривущенка

Колись ми зустрічалися на рок-пікніках, а згодом почали розповідати про все, що робив Андрій у вільний від роботи час. Він організував ініціативу "Зігрій людину" — щоб дати трохи тепла людям, яким холодно. Збирав теплі речі для тих, хто не може їх собі придбати — та розвішував по деревах, щоб людям було тепло. А ще опікувався дітьми, допомагаючи дитячим будинкам.

З перших днів повномасштабного вторгнення Андрій Кривущенко став добровольцем. Пішов до ТРО, а далі потрапив до Легіону Свобода, у складі якого й зараз боронить Україну.

Цей шеврон Андрій приніс нам особисто. Коли мав коротку відпустку, зайшов у гості на Radio ROKS.

 

Дякуємо, Андрію!

 
Шеврон "Хижак" від Євгенія Жукова, позивний Маршал

Шеврон потрапив до нас після звільнення Київської області. Згодом частина інтерв'ю Євгена стала мемом і семплом треків Міхея "Джельсоміно" Мєдвєдєва. "Потому шо получили п**ди" :-)


Шеврон 130 Батальйон територіальної оборони міста Києва

Нам подарував його Тарас Тополя, фронтмена гурту Антитіла. Саме в цьому підрозділі служили музиканти гурту, а зараз продовжує службу рідний брат Тараса. Від початку повномасштабної війни підрозділ виконує бойові завдання на передовій. На жаль, багато військовослужбовців було важко поранено і вбито російськими снарядами й кулями. У багатьох із них залишилися діти. Братерство 130 Батальйону та Благодійний фонд "Антитіла" взяли на себе місію підтримувати дітей загиблих, щоб хоча б частково замінити собою батьківське плече. Наразі Фонд опікується десятками родин з 45 дітьми Героїв. Але, на жаль, їх кількість зростає. Дивіться документальний фільм про це.

Цитуємо Тараса Тополю: "Ми плануємо відкривати цим дітям світ. Найближчим часом хочемо організувати поїздку за кордон. Дасть Бог, це будуть Сполучені Штати Америки або Велика Британія. Ми будемо використовувати усі наші звʼязки і можливості для того, щоб втілити цю ідею в життя. Аби малеча, юнаки і дівчата побачили світ, познайомилися з іншою культурою, відпочили, набрались емоцій та вражень. Ну і звичайно, коли Україна переможе, ми зробимо все, щоб ці дітки мали змогу щоліта приїжджати на узбережжя сонячного Криму на власну базу відпочинку. Саме так і буде!"

Шеврон Грузинського національного Легіону

Потрапив до нас одним з перших. Грузинський національний Легіон з початку війни бореться за Україну. Грузини стали першими іноземцями, які офіційно увійшли до складу ЗСУ.


Шеврон "SANTA Правий Сектор"

Зберігається на Radio ROKS приблизно з 2015 року, коли загін Санти тримав Авдіївку, а Соня Сотник і Сергій Кузін приїжджали на позиції та грали концерти вночі. Грали з підсвіткою від автомобільних фар. Це один з найцінніших шевронів від добровольців.

Шеврон "Ти ж хотів землі цієї, тож тепер змішайся з нею"

Шеврон від бойового медика, співачки, актриси та волонтерки на псевдо Стасік (Анастасія Шевченко), за мотивами її пісні "Колискова для ворога". Анастасія на фронті з 2014 року.


Шеврон "Київська Русь"

Шеврон зберігається в колекції Radio ROKS з 2014 року, від створення добровольчого батальйону. Славні воїни цього бату часто бували в гостях у студії. А Соня Сотник та Сергій Кузін їздили до них з концертами на позиції.


Шеврон "Тризуб дентал"

"Тризуб Дентал" — це стоматологи-добровольці, які створили сучасну мобільну стоматологічну базу на лінії фронту і безкоштовно лікують зуби воїнам з 2014 року. Їхню гостинну хатинку у Карлівці знають всі!
Поділіться цією програмою з друзями!

Інші програми

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

За гроші ви не придбаєте щастя, але до чорта швидко отримаєте його! Freddie Mercury Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом