-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Рок-вікенд

Щопівгодини в суботу з 11:00 до 21:00 та у неділю з 10:00 до 20:00.

Ведучі: Руслан Півень

Вікенди на Radio ROKS завжди не схожі один на інший. Кожен з них має свою тему, присвячену окремому виконавцю, альбому чи видатній рок-події. Це унікальні, маловідомі факти і круті рок-хіти. А цікавих та несподіваних тем у нас вистачить надовго!

30 вересня та 01 жовтня слухайте рок-вікенд пісень рокерів, які нищать ворога.


Свіжий випуск

28

Король містичного трилера, якому днями виповнюється 76, не лише показово роздає автографи в кепці з написом “Ukraine”, а й постійно висловлює свою проукраїнську позицію, ведучи за собою багатомільйонну армію шанувальників. Він і письменник, і музикант, і в його творах згадуються як шедеври рок-музики, так і гучні рок-імена.

Інші випуски

96

Куратори залу слави рок-н-рола, заручившись підтримкою музичних авторів і критиків, перелічили твори, які вплинули на становлення рок-музики. Серед них доробки гуртів The Who, Led Zeppelin, Metallica та інших.

54

Ці композиції прикрасили фільми останніх 60-ти років. Дізнайтеся, до яких із них увійшли композиції гуртів Poison, Rolling Stones, Deep Purple та інших.

69

Чимало номінацій найвідомішої на планеті музичної нагороди відведено рок-творам і рок-творцям. Але що може були дорожчим за лаконічне звання Найкращої Рок-пісні. Його отримали хіти Scar tissue, Runaway train, Streets of Philadelphia та десятки інших.

79

Рік тому їхня різка і рішуча позиція, додала нам сил і впевненості у ті найскрутніші часи. Ми й не сумнівалися, що на бік правди стануть такі гурти й виконавці як: Ozzy Osbourne, Deep Purple, Pink Floyd і сотні інших.

75

Він – один із засновників жанру heavy metal. Він володіє потужним голосом і майстерно оперує найвищими нотами свого широкого діапазону. Його називають одним із найбільш видатних вокалістів в історії рок-н-рола.

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Нам ніколи не стає нудно на сцені, бо доки ти граєш, то все намагаєшся згадати ці чортові слова власних пісень! Pete Agnew Nazareth

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом