-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Alice Cooper — Hey Stoopid

Рок-вікенд

Щопівгодини в суботу з 11:00 до 21:00 та у неділю з 10:00 до 20:00.

Ведучі: Руслан Півень

Вікенди на Radio ROKS завжди не схожі один на інший. Кожен з них має свою тему, присвячену окремому виконавцю, альбому чи видатній рок-події. Це унікальні, маловідомі факти і круті рок-хіти. А цікавих та несподіваних тем у нас вистачить надовго!

02 та 03 березня слухайте рок-вікенд весняних альбомів.


Свіжий випуск

40

Вони оповідають про безглуздість війн і тих, хто їх розпалює. Вони переказують історії мужності й відваги, боротьби і перемоги. Вони присутні в спадщині Creedence, AC,DC, Iron Maiden та інших гуртів.

Інші випуски

91

У цьому рейтингу без розподілу місць, просто за алфавітом, поважне профільне видання зібрало 50 найбільших майстрів шредінгу. Дізнайтеся, за які риси майстерності в цей перелік потрапили Стів Вай, Тімо Толкі, Даймбег Даррелл та багато інших.

127

Не розподіляючи місця, журнал Guitarworld, зібрав найбільш красиві, складні та новаторські вступи, з яких починаються рок-шедеври. Серед них Crazy Train, Sweet Child O’ Mine, Iron Man та інші хіти рок-н-ролу.

81

Рок-н-рол може бути спокійним, лагідним і мелодійним. Та в перші вихідні лютого ми будемо слухати найлютіші пісні – і за текстами, і за звучанням. В їх числі твори гуртів Metallica, Megadeth, Judas Priest і багатьох інших.

197

Щовечора перед публікою вони видобувають найкращі ноти з найделікатнішого інструменту в гурті – голосового апарату. Ми зіставили дані з рейтингів, оприлюднених виданнями Loudwire, Classic Rock та Billboard, і збираємось розкрити, хто з вокалістів фігурує у всіх трьох версіях.

159

Іноді ми з подивом помічаємо, що від появи речей, які нам досі здаються сучасними, минуло вже кілька десятиліть. Пригадаймо разом альбоми, які 50 років тому подарували нам гурти Deep Purple, Slade, Scorpions і багато інших.

109

У 2024 році ми будемо відзначати 50-ти, 70-ти і навіть 80-ліття видатних постатей, гуртів і подій. Дізнайтеся, хто потрапив до переліку з гуртів The Who, Pink Floyd, Led Zeppelin та інших!

282

Беззаперечний авторитет серед музичних видань опублікував свіжий рейтинг композицій, що вплинули на становлення жанру хеві-метал.

198

Цього разу жодних рейтингів, досліджень і наукових термінів. В останні вихідні року ми просто слухатимемо Різдвяні на новорічні пісні у виконанні рок-майстрів, серед яких ­­­AC/DC, Slade, Dee Snider і багато інших.

128

Він приніс нам десятки нових альбомів від наших кумирів. Згадаймо разом платівки, що побачили світ цього року.

236

1873-го було запатентовано одну із невід’ємних ознак рок-культури. У ці вихідні ми згадаємо найважливіші віхи в історії джинсів і проілюструємо їх піснями гуртів: The Animals, ZZ Top, Ramones та інших.

Показати ще 10

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Чи є в Диявола своє радіо? Так! Це плітки... George Harrison Beatles

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом