-
Поділіться з друзями! 
🔊
Антитіла — Бери Своє

Благодійність


 
Коротчук Дарина, 15 років
Київська область, Білоцерківський район, с. Ставище
Діагноз: меланома шкіри правої скроневої ділянки
Мама Тетяна 096-282-60-01
 
Минулої осені на скроні в Дарини з'явилася родимка, яка травмувалася й кровоточила. Її видалили та провели біопсію. Але згодом на місці видалення помітили активний ріст утворення. Дівчинку направили в Національній інститут раку. Після операції у квітні Дарині призначили таргетну терапію, один курс якої коштує сімдесят п'ять тисяч гривень. Допоможіть батькам оплатити лікування доньки! 
 
ПриватБанк 5168 7574 2728 4585
Одержувач: Коротчук Тетяна
Деяк Артем, 1 рік 8 місяців
Закарпатська область, Хустський район, село Боронява
Діагноз: нейробластома наднирника
Мама Марія 097-597-38-28
 
У жовтні 2019 року дитина заплакала від болю в животі. Звернулися до районної лікарні. Зробили УЗД і хлопчика направили до уролога в обласну. На КТ виявили новоутворення. У дитини був дуже низьким гемоглобін. Госпіталізували, два тижні піднімали аналізи, після чого направили у відділення дитячої онкології НІР. З листопада 2019 по червень 2020 року Артем пройшов вісім курсів хіміотерапій та операцію з видалення пухлини з наднирником. Через два місяці на КТ виявили рецидив. Знову пройшли чотири курси хіміотерапії і дитині рекомендована імунотерапія, яка не проводиться в Україні. Артем вже в Білорусі, Міністерство охорони здоров'я України виділило гроші на терапію згідно з рахунком, але існують ще непередбачені обстеження й призначення. Орієнтовна вартість додаткових досліджень і тривалого проживання близько 350 тис грн. Батьки просять фінансової підтримки!
 
ПриватБанк 5457 0822 2485 9723
Одержувач: Деяк Марія

Журомський Денис, 2 роки
с. Половинкине Луганської області
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору, метастази в кістки черепа
Телефон мами Наталії 099-511-07-19
 
В сім місяців, купаючи дитину, мама виявила ущільнення зліва під ребром. Звернулися до педіатра. Лікар сказала, що все в нормі. Через місяць батьки помітили, що ущільнення збільшилося, і поїхали в обласну лікарню. На УЗД виявили новоутворення й направили хлопчика в Національний інститут раку. На початку червня 2019 року пухлину видалили, гістологія встановила «нейробластому», обстеження показало, що в організмі немає більше вогнищ і метастаз, й дитину відпустили додому з рекомендаціями перевірятися кожні три місяці. В лютому 2020 року на брові з'явилася шишка. Все було схоже на забій, але коли через три тижні "забій" так і не зійшов, звернулися до лікаря. Введений карантин в країні ускладнив ситуацію, довелося шукати можливість зробити КТ. В середині квітня приїхали в НІР — обстеження, біопсія і виявлення метастаз нейробластоми. З квітня 2020 року Денис почав лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено вісім курсів хіміотерапій, аутотрансплантація. Операцію не рекомендують — це призведе до втрати зору, великого косметичного дефекту й серйозної інвалідності дитини. Консиліум лікарів прийняв рішення щодо необхідності протонної терапії та імунотерапії. Ці види лікування в Україні не проводять. Дитину готові прийняти клініки Німеччини. Щоб виїхати, батьки просять допомогти в зборі 650 000 грн. Дайте дитині шанс! Підтримайте сім'ю!
 
ПриватБанк 4149 4993 4585 2170
Одержувач: Журомська Наталія
 
Поліна Ступар, 11 років
Телефон батьків 050-338-63-46
 
Цього літа дівчина була на відпочинку, коли раптово їй стало погано і протягом тижня дитина мала постійний жар, нудоту та рвоту. Батьки привезли її до лікарні, де стався крововилив у мозок і дівчинка впала в кому. Зробили необхідні аналізи та пункцію. Вердикт страшний - рак крові. Родина на початку важкого шляху, який можливо здолати. На даний час Поліна пройшла перший курс хіміотерапії, попереду ще два. А далі операція з пересадки кісткового мозку, яка запланована після нового року. Вартість операції 97 тисяч євро. Поліна хоче і повинна жити. Допоможіть їй та батькам боротись їз хворобою. Здолати її можливо.
 
ПриватБанк 5221 1911 0075 5833
 
Липкань Дар'я, 6 років
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3 000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8032 0549 9085
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна
 

Раніше звучали

ще раніше

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Коли ти з головою пірнаєш в рок, то вся твоя увага йде на те, щоб віддати все по максимуму. І для цього зовсім не обов‘язково мати чисте волосся.  David Gilmour Pink Floyd

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом