-
Поділіться з друзями! 
🔊
Survivor — Eye of the Tiger

Благодійність
Тараненко Євген, 11 років
м. Харків
Діагноз: ДЦП, змішана форма
Мама Анна 068-602-98-86
 
Вагітність перебігала без ускладнень. Дитина народилася від стимульованих пологів на повному терміні, у асфіксії, з вагою 3700 грамів — та два дні перебувала на штучній вентиляції легень. На третю добу хлопчика з мамою госпіталізували до неврологічного відділення обласного перинатального центру. Одразу було пройдено два курси лікування. Згодом, кожні три місяці й до цієї пори батьки повторюють курси реабілітації та додають різні терапії. Родина активно займається дитиною. З кожним курсом лікування у Жені з'являється позитивна динаміка — краще сидить, тримаючись ручками за поручень коляски, краще тримає ручками різні предмети, намагається повзати на животі, рівніше почав стояти з підтримкою. Влітку Жені необхідно розпочати повторний курс фізіологічної реабілітації в Харківському центрі. Вартість лікування становить 37 тисяч гривень. Підтримайте родину в турботі про дитину!
 
ПриватБанк 5168 7574 2102 3658
Одержувач: Тараненко Анна  

Коротчук Дарина, 15 років
Київська область, Білоцерківський район, с. Ставище
Діагноз: меланома шкіри правої скроневої ділянки
Мама Тетяна 096-282-60-01
 
Минулої осені на скроні в Дарини з'явилася родимка, яка травмувалася й кровоточила. Її видалили та провели біопсію. Але згодом на місці видалення помітили активний ріст утворення. Дівчинку направили в Національній інститут раку. Після операції у квітні Дарині призначили таргетну терапію, один курс якої коштує сімдесят п'ять тисяч гривень. Допоможіть батькам оплатити лікування доньки! 
 
ПриватБанк 5168 7574 2728 4585
Одержувач: Коротчук Тетяна
 


 
Липкань Дар'я, 6 років
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3 000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8032 0549 9085
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна
 

Раніше звучали

ще раніше
12:56
Сьомий день

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Все на світі – чортівня та дурниці. Окрім пива та рибалки. Lemmi Killmister Motorhead

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом