-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Jet — Are You Gonna Be My Girl
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

Благодійність

 
 
Орлов Діма, 9 років
Сумська область, місто Дружба
Діагноз: саркома Юінга лівої клубової кістки
Мама Ольга 067-891-68-35
 
Три роки дитина спостерігалася у ортопеда в клініці Охматдит через плоскостопість. У липні 2018 мама помітила, що син накульгує на ліву ногу. Звернулися до районної лікарні. Зробили рентген, хірург припустив один діагноз, а педіатр — інший. Звернулися до ортопеда в обласну лікарню. Зробили КТ і виявили новоутворення. З серпня 2018 року Діма почав агресивне лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено сім курсів хіміотерапій, операція, подвійна аутотрансплантація. Дитині повністю видалили суглоб. В Інституті патології хребта та суглобів ім. Ситенка провели аллопластику. Зараз Діма кожні три місяці їздить в Інститут — спостерігають наростання твердої тканини і кісткового мозоля, готують до витяжки стегнової кістки. Батьки відчувають фінансові труднощі після тривалого лікування та просять підтримки у відновленні сина!
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 2540 3062
Одержувач: Орлова Ольга Вікторівна

 
 
 


Кіра Зайцева, 5 років
м. Ужгород
Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія
Мама Марія 050-539-06-19
 
У квітні 2020 року, після перенесеного ковіду, помітили, що дитина стала малоактивною, погано їла. Звернулися до приватної клініки. Після обстеження та аналізів виявили вірус Епштейна-Барра. В червні 2021 року пройшли курс лікування. На тілі продовжували з'являтися синці, збільшився живіт, з'явилися носові кровотечі. Звернулися в лабораторію Ужгородського міського перинатального центру. Після обстежень виявили ракові клітини в крові, збільшення печінки. Дівчинку госпіталізували в Західноукраїнський регіональний центр, встановили діагноз, транспортували на реанімобілі в Охматдит, до Києва. З липня 2021 року Кіра почала курси хіміотерапій. З огляду на супутні діагнози, тяжкість стану і шанси на одужання, дитину готова прийняти клініка в Чехії. Виставлено рахунок в 150 тисяч євро. Мама просить допомоги в порятунку доньки!
 
ПриватБанк 5457 0822 2919 7194
Одержувач: Зайцева Марія 
Микита Крижний, 2 роки
місто Київ
Діагноз: спінальна м'язова атрофія
Тато Антон: 096 367 77 76

Дворічний Микита Крижний потребує найдорожчого уколу в світі, який коштує понад 2 мільйони доларів. У малюка спінальна м’язова атрофія. Рідкісна генетична хвороба. За якою поступово атрофуються всі м’язи тіла, що забирає життя людини. Зараз малюк не ходить, не може сидіти без опори і вже перестав говорити. Завдяки усім небайдужим наразі зібрано половину необхідної суми. Але  потрібно ще 37 мільйонів гривень – і це єдиний шанс для хлопчика вижити. Через 2 місяці робити укол буде вже запізно. Допоможіть родині врятувати малюка. 

ПриватБанк
Поповнення карти: 5168 7456 0684 2224
Одержувач: Крижний Антон

Монобанк
Поповнення карти: 4441 1144 2370 7692 
Одержувач: Крижний Антон

 

 
Недашківська Дар'я, 8 років
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (068) 414-89-36
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3 000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Ощадбанк
Поповнення карти 5167 8032 0549 9085
Одержувач: Недашківська Тетяна Володимирівна


📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Вперше я вийшов на сцену тверезим, коли просто забув випити. Дивно, але грав як ніколи вбивче! Тому тепер завжди граю без алкогольного допінгу. James Hetfield Metallica

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом