-
Поділіться з друзями! 
📻
Red Hot Chili Peppers — By The Way

БлагодійністьСоболь Світлана
063-785-61-78
 
Соболь Світлана — мама п'ятьох дітей. Так вийшло — біда прийшла в дім зненацька і не одна. В 2019 році доньці Амелії встановили онкологічний діагноз, майже рік лікування, дві операції, вже здавалося все налагоджується, але біда трапилася з молодшим сином — короткочасні виключення свідомості, депресія, втрата ваги. Лікарі не бачили хвороби, час діяв проти дитини, коли вже дитина почала втрачати пам'ять і навички, відправили аналізи в США і через місяць мама отримала діагноз — невиліковне, дуже рідкісне генетичне захворювання, що швидко прогресує. Наразі Тимофія неможливо залишити без нагляду — ні вдень, ні вночі. У наймолодшого сина Назара також з'явилися схожі симптоми. Щоб не проґавити час, потрібно негайно провести коштовне обстеження малюку. Триває багато аналізів, моніторинги, щоб скоригувати та покращити стан дітей. Для їх оплати потрібно 80 000 грн. Час працює проти родини, яка фінансово просто виснажена.

ПриватБанк 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)

 
Тараненко Євген, 10 років
м. Харків
Діагноз: ДЦП, змішана форма
Мама Анна 068-602-98-86
 
Вагітність перебігала без ускладнень. Дитина народилася від стимульованих пологів на повному терміні, в асфіксії, з вагою 3,7 кг та два дні перебувала на штучній вентиляції легень. На третю добу хлопчика з мамою госпіталізували до неврологічного відділення обласного перинатального центру. Одразу було пройдено два курси лікування. Згодом, кожні три місяці й до цієї пори батьки повторюють курси реабілітації та додають різні терапії. Родина активно займається дитиною. З кожним курсом лікування у Жені з'являється позитивна динаміка — краще сидить, тримаючись ручками за поручень коляски, краще тримає ручками різні предмети, намагається повзати на животі, рівніше почав стояти з підтримкою. В середині вересня Жені необхідно розпочати повторний курс фізіологічної реабілітації в Харківському центрі. Вартість лікування становить 37 тисяч гривень. Підтримайте родину у турботі про дитину!
 
ПриватБанк 4149 4991 0106 0349
Отримувач: Тараненко Анна Іванівна


Сирота Данило, 17 років
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Мама Оксана 095-23-341-90
 
Данило займався дзюдо, тому коли в лютому 2013 року, після тренування, з'явилися болі в нозі, особливої уваги не звернули. Через три тижні біль вщух, але з'явилося якесь ущільнення. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і лікар направив на консультацію до онколога. З березня 2013 року Дані встановили діагноз і почалося агресивне лікування. Вже п'ять років як дитина в стійкої ремісії. Пройдено 23 курси хімієтерапії, рецидив, безліч операцій і досі триває боротьба за якість життя — можливість уникнути ампутації. Даня дуже хоче закінчити лікування, яке два роки тому він почав в Мюнхені, в Центрі коректівної хірургії кінцівок. Там його лікують фахівці, які знають як йому допомогти. Два етапу лікування у Німеччині вдало пройдені. Інфекція пішла, а ноги стали однакової довжини. Це буде вже третій ендопротез. А якщо не продовжити лікування, вчасно не встановити новий ендопротез, то усі зусилля виявляться марними. Родині необхідно зібрати 757 265 грн. Допоможіть хлопцю закінчити свою боротьбу!
 
Monobank: 5375 4141 1033 1690
Приватбанк: 5168 7422 0467 8910
Одержувач: Сирота Оксана (мама)

 
Данило Небибко
м. Київ
Діагноз: лейкемія
Мама Юлія 097-647-43-37
 
Напередодні канікул, довгоочікуваного відпочинку у вже п’ятикласника Данила Небибка діагностувати лейкемію. Негайно розпочали курс лікування. Наступного тижня розпочнеться хімієтерапія. Хлопчик мужньо бореться за життя. Каже, що здолає цю недугу! Але Дані та його батькам дуже потрібна наша допомога! Тато хлопчика, учасник АТО, зараз сам перебуває на госпіталізації. В лікарні з Данею мама. Зараз навіть невелика сума стане в пригоді у боротьбі з хворобою. Допоможемо родині вилікувати сина!
 
Приватбанк 
Поповнення карти 5168 7554 2254 6552
Одержувач: Подобіна Ю.А. 
 
Липкань Дар'я, 6 років
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3 000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 5831 0532
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна
 

Раніше звучали

ще раніше

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Люди кажуть, що я мільйонер, але це неправда. Я той, хто тринькає мільйони. Robert Plant Led Zeppelin

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом