-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Hammerfall — Blood Bound

Ноутбуки для музикантів: переваги найпотужніших Macbook Pro

Ноутбуки для музикантів: переваги найпотужніших Macbook Pro
13.02.2023 754
Пишете власні пісні, граєте на електрогітарі або бажаєте створити власну рок-групу? Для цього потрібен, по-перше, талант. По-друге, оригінальний підхід до створення музики. По-третє, важливі професійні та якісні інструменти. Коли йдеться про інструменти, мають на увазі не лише гітари або клавішні від відомих виробників. Наразі у своїй роботі музиканти використовують й комп’ютерні технології. Навіть початківці можуть встановити прості програми на смартфон або ноутбук, завдяки котрим їхні гітарні соло або вокал отримають нове звучання та різноманітні ефекти.Чому музиканту треба купити потужний ноутбук?

Для обробки відео або аудіо потрібно багато оперативної пам’яті. Звичайний офісний лептоп, призначений для роботи з програмами на кшталт Word/Excel, дуже швидко почне перегріватися та гальмувати. Нерідко музиканти обирають геймерські лептопи з обсягом оперативної пам’яті на рівні 8-16 Гб. Але якщо мова йде про девайси на Windows, треба окремо обирати професійне програмне забезпечення для обробки звуку.

Розв’язанням питання потужного пристрою для музиканта стане купівля Макбук Про, котрий на сьогодні вважається найпотужнішим ноутбуком у модельному ряду Apple. Його переваги ви побачите відразу після ознайомлення зі специфікаціями:
  • 12-ядерний процесор нового покоління Apple M2 Pro;
  • оновлений чип забезпечує швидкодію на рівні 16 Гб ОЗП – як і в найпотужніших геймерських лептопів;
  • накопичувач SSD з обсягом до одного Тб. Це тисяча гігабайтів, а один ГБ – це приблизно 200-300 пісень;
  • кришталево чистий звук – можливість записувати звучання гітари або голосу прямо на вбудовані мікрофони з інтелектуальною системою відсіювання сторонніх шумів;
  • зможете під’єднувати електрогітару або клавішні напряму до Макбука для запису семплів чи цілих соло з наступною обробкою.
Тобто, невеличкий та компактний Macbook Pro здатен замінити цілу студію. За бажанням можна накладати інструменти на декілька доріжок, записуючи їх почергово. Тобто одна людина, що вміє грати, приміром, на гітарі, синтезаторі, духових інструментах тощо, отримує змогу записувати повноцінні треки.

Переваги використання macOS для створення музики

Музиканти надають перевагу Макбук ще через інтуїтивно зрозумілу операційну систему. Windows також постійно вдосконалюється. Але за встановлення професійних програм для роботи з аудіо доводиться сплачувати кошти та абонплату. Натомість Apple пропонує пакети різноманітних програм, котрі можна встановити цілком безплатно. А гроші стягуються лише за додатковий функціонал.Перелік програмних продуктів для роботи з музикою на Макбук нараховує десятки безкоштовних програм. Однією зі стандартних є Logic Pro, що дозволяє створювати різноманітні семпли та міксувати звуки, записуючи власні пісні з оригінальними ефектами. Підійде для цієї мети й інша програма – GarageBand for Mac Pro. Завдяки простій інтеграції з різноманітними продуктами Apple матимете змогу перекидати власні мікси на iPhone або прослуховувати їх в режимі TWS (True Wireless Stereo) на бездротових навушниках AirPods.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Якщо ви марнували час та отримали від цього задоволення – то нічого не змарновано! Марнуйте час, слухаючи рок! John Lennon Beatles

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом