-
Поділіться з друзями! 
🔊
Deep Purple — Highway Star

Особливості використання масок для волосся

Особливості використання масок для волосся
25.04.2024 78
Маски для волосся мають чарівну здатність відновлювати локони, що потребують додаткового догляду. Використання такого продукту – це чудова можливість зайнятися серйозним доглядом за собою. Допоки ваша маска робить свою справу, ви можете медитувати, читати книгу, слухати подкаст, приймати ванну або просто розслаблятися. Ви можете придбати якісні маски для волосся у Watsons, щоб відчути блаженство і подарувати заряд енергії своїм локонам.

Але в чому різниця між маскою для волосся та кондиціонером? І як часто потрібно використовувати цей продукт? Далі розбираємося у цих та інших важливих питаннях.

Що таке маска для волосся?

По-перше, давайте подивимося на різницю між кондиціонером та маскою для волосся. Кондиціонер — це засіб, який використовують після шампуню, і він призначений для регулярного застосування. Кондиціонер робить волосся м'якшим і полегшує розчісування.

Маски діють на більш глибокому рівні. Їх формули зазвичай густіші за консистенцією, ніж кондиціонер, містять суперживильні інгредієнти, які надають локонам привабливий вигляд. Цим речовинам, як правило, потрібно більше часу для проникнення в стрижень волосся, ніж кондиціонерам, тому маски потрібно залишати на волоссі довше.

Якщо провести паралелі з доглядом за шкірою, сприймайте кондиціонер як аналог щоденного зволожуючого крему, а маску для волосся – як засоби інтенсивної терапії, наприклад, поживну маску для обличчя.


Чому варто використовувати маску для волосся?

Маски для волосся допомагають вирішити проблеми з волоссям і зберегти його здоров'я. Якщо ваші пасма зневоднені і потребують додаткового зволоження, або волосся і шкіра голови потребують балансу, вам допоможе маска для волосся.

Як правильно застосовувати маску?

Вижміть зайву вологу з щойно вимитих локонів і рівномірно нанесіть маску на шкіру голови і по всій довжині волосся. Деяким людям подобається використовувати гребінець із широкими зубцями, щоб кожне пасмо було вкрите засобом, але це необов'язково.

Залиште продукт на термін від 3 до 20 хвилин, залежно від того, наскільки глибока процедура вам потрібна (і скільки часу у вас є в запасі). Три хвилини – це мінімальний час, необхідний для того, щоб маска подіяла, а 20 хвилин – максимальний, що ідеально підходить для випадків, коли ваші локони відчувають додатковий стрес. Далі ретельно промийте волосся, висушіть його і можете розпочинати укладання. Насолоджуйтесь своїм м'яким, блискучим і щасливим волоссям.

Кожна шевелюра особлива, і частота застосування продукту багато в чому залежить від індивідуальних потреб вашого волосся. Загалом достатньо одного разу на тиждень. Для дуже сухого або пошкодженого волосся може бути корисним більш тривале і регулярне застосування.

Інформація розміщена на правах реклами

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Люди кажуть, що я мільйонер, але це неправда. Я той, хто тринькає мільйони. Robert Plant Led Zeppelin

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом