-
Поділіться з друзями! 
🔊
Guano Apes — Open Your Eyes

10 українських рок-хітів

10 українських рок-хітів
24.08.2015 190776
Незважаючи на тяжкі для нашої країни часи, українська рок-музика живе і шириться. За останній рік наші гурти видали безліч нового матеріалу.
 
Далекого 93-го року студентка-першокурсниця Оксана Гавриловська натрапляє у підвалі гуртожитку на покинуту барабанну установку, з чого починається її шлях до створення свого рок-гурту, КОМА. У жовтні минулого року гурт випустив композицію, яку присвятили нашим воїнам на сході.
 
 
Восени минулого року з’явилося зерно пісні Не твоя війна від Океана Ельзи. Ним став приспів, який Святослав Вакарчук написав за лічені хвилини (в ньому і досі не змінено ні слова) і відчув себе повністю виснаженим. Тільки наприкінці квітня цього року пісня побачила світ, а світ – почув її.
 
 
На одному з благодійних концертів на підтримку бійців на сході співачка Анастасія Приходько познайомилася з Микитою Рубченком, автором рок-версії Гімну України. Взявши слова і музику Ігора Шаврова, співачка та музикант записали потужну рокову пісню Герої не вмирають.
 
 
Нещодавно гурт С.К.А.Й. порадував шанувальників новою композицією Дай мені любов. Ця пісня стала першою з нового альбому колективу, з якою познайомилися слухачі. Лідер гурту Олег Собчук упевнений, що світло можна знайти навіть у найтемніші часи, а пережити скруту допоможе кохання.
 
 
Лідер гурту Тартак Сашко Положинський ніколи не був осторонь проблем нашого суспільства і нашої країни. А торік у вересні, після концерту на підтримку нашого війська на сході, він отримав прохання від десантників написати пісню для підтримки бойового духу. І вже наприкінці осені в мережі з’явилась композиція Висота з присвятою десантникам, добровольцям та українським воякам в цілому.
 
 
Рік, що минає відзначився справжнім переродженням для гурту O.Torvald. Як фанати, так і музичні критики відзначають, що пісні з нової платівки Ти є набули більшої потужності, стали дорослішими, отримали нове звучання. Однією з перших було презентовано пісню Все з початку, назва якої є досить символічною для нового етапу творчості гурту.
 
 
Гострі соціальні події в Україні сприяли поверненню на велику сцену гурту Нумер 482. Сучасні реалії вилилися у пісню-заклик Добрий ранок, Україно!
 
 
В лютому 2014-го кістяк гурту Concrete Foundation – гітарист В’ячеслав Хабаров і фронтмен Сергій Зенін – поверталися з охопленого вогнем Майдану. Вони обговорювали події дня і раптом хлопці зрозуміли, що висока патетика розмови цілком здатна стати піснею. Вже на наступний день Славко приніс до студії музику, а Сергій – тексти, і пісня була готова буквально за кілька годин.

 
На 17-річчя свого сина Євгена Сергій Кузін замислив незвичний подарунок. До його приготування він залучив... композитора, Олександра Єгорова. В тандемі вони працювали понад півроку і на день народження юнака презентували пісню Сынок.
 
 
Український гурт-сенсація Brunettes Shoot Blondes виник 2010-го року в місті Кривий Ріг. Власне сенсація сталася у вересні минулого року, коли вірусний кліп на пісню Knock Knock зібрав понад 5 млн переглядів за перші 10 днів. На початку 2015-го гурт випускає дебютне видання Bittersweet, на яке, схоже, чекає не менш успішне майбутнє.
 
 
Любіть рок та слухайте українське!

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Коли я співаю, то завжди змагаюсь із музикою. Тільки музика, з якою тобі треба змагатись, коли співаєш її, може бути справжньою. Axl Rose Guns N’ Roses

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом