-
Поділіться з друзями! 
🔊
Theory Of A Deadman — Angel

10 найкращих каверів пісень KISS

10 найкращих каверів пісень KISS
23.04.2024 434
"Ми – фастфуд рок-н-ролу", - казав фронтмен Paul Stanley. - "Ми завжди під рукою для миттєвого вдоволення". Неймовірна кількість музикантів спробувала бодай тимчасово відчути себе на цьому місці, і в результаті виникла маса нових версій пісень… Shout It Out Loud, Deuce, Love Gun та інші.
 
Фронтмен гурту Melvins Базз Осборн – відвертий фанат KISS, і 92 року він навіть змусив кожного зі свого гурту випустити міні-альбом, мавпуючи сольні записи 78 року його кумирів. Далі було запрошення від Сіммонса зробити внесок у триб’ют-альбом Kiss My Ass 94 року. Базз приніс йому Goin' Blind, але Сіммонс зрештою відмовився від цієї понурої, каламутної версії, і в альбом ввійшла інша. А у виконанні Мелвінів пісня звучить так…
 
 
 
Гурт-земляк White Zombie доповнив свій другий повноформатний альбом Make Them Die Slowly міні-альбомом, у якому містився ґрувний кавер фірмової пісні Сіммонса God Of Thunder. На супровідному зображенні лідер гурту Роб Зомбі тримає в руці голову Джіна – неоднозначна картинка, яка, на диво, не отримала жодного протесту від свого жахливоязикого оригінала. 
 
 
Ще маленьким хлопчиком гітарист Anthrax Скотт Ян любив тупати ногами під пісню Сіммонса God Of Thunder. Подивіться на нього на сцені, і ви зрозумієте, що ті тренування не минули марно. Як член армії фанів KISS, Скотт знову пережив ті дитячі моменти, коли Anthrax робив кавер на Parasite – і її риф зазвучав більш різко й більш трешово, ніж в оригіналі.
 
 
Do You Love Me?. Створена Полом Стенлі у співавторстві з рок-імпресаріо Кімом Фоулі та продюсером Бобом Езріном, ця пихата мелодія з альбому Destroyer роздумує про фальшиві атрибути рок-зірки. Гурт Nirvana випустив її чудову, розпатлану версію, яка в 90 році ввійшла в альбом Hard To Believe: A Kiss Covers Compilation. Хлопці з Сіетла якраз мали вільні руки, завершивши роботу над Nevermind – міцним щаблем до власної слави. 
 
 
Джін Сіммонс вважає, що будь-який гурт, який розфарбовує пики й інші місця на тілах, вже в боргу перед KISS. Якщо це так, то вплив KISS на скандинавський блек-метал прийшов через Bathory – гурт-прабатька шведського екстремального металу. Його перші чотири альбоми, випущені у 80-х, вплинули на Mayhem, Emperor, Darkthrone та інші гурти. Загадковий фронтмен Bathory – Quorthon –  підлітком шаленів від KISS, і свого часу навіть носив прізвисько Ейс (на честь Фрейлі). А 95 року він віддав належне першому коханню, записавши цю треш-версію однієї з візитівок KISS. 
 
 
 
Записуючись для саундтреку до ностальгічного за 70 роками фільму Detroit Rock City, Лос-Анджелеський дівчачий гурт The Donnas створив ідеальну версію класичної композиції Strutter. Дівчата підкреслили її легкість і поп-сенсорність. Відео, що супроводжує цю версію, привносить у розповідь шкільні дуркування, ще більше посилюючи ностальгічні спроможності цього кавера. 
 
 
 
Після роботи у Slipknot, Корі Тейлор любить погратися в переспіви відомих пісень. Один з плодів цих ігор – міні-альбом колективу Stone Sour Meanwhile In Burbank. Тут його паралельний гурт виклав власний погляд на Sabbath, Metalliку, Priest, Alice In Chains і на титульний трек з альбому KISS Love Gun 77 року. Близькість версії до її оригіналу розповідає нам більше про Корі, який шукає свою внутрішню Зоряну дитину – Star Child. 
 
 
 
Дікі Барретт, фронтмен гурту The Mighty Mighty Bosstones, був у числі тих,  кому зателефонував Джін Сіммонс щодо участі в триб’ют-альбомі Kiss My Ass. Запис з автовідповідача відтворюється у вступі до Detroit Rock City, яка зрештою ввійшла в альбом. Ска-атрибутів тут не так багато, гурт відійшов від свого улюбленого стилю в бік південного рока.
 
  
 
Motörhead, Shout It Out Loud. Ця версія, записана для триб’ют-альбому KISS Spin The Bottle, лише номінально приписується Motörhead, але є переважно сольною роботою Леммі. Його безпомилкове вокальне гарчання перетворює гламурну мелодію 70-х на щось більш грізне. Запрошення на вечірку, присутнє в оригіналі, тепер більше нагадує наказ.
 
 
 
Жестом глибокої поваги до сивин і досвіду музиканта є створення на його честь триб’ют-альбому іншими виконавцями. Не кожен має хоч один такий. Гурт KISS має… вісім! Щоправда, кілька з них сам гурт і замовив. 2005-го вийшла чергова збірка Gods of Thunder: A Norwegian Tribute to Kiss. Альбом склали 20 пісень гурту, переспівані норвезькими тяжкими і не дуже гуртами. Втім затесавсь туди й американець. До виконання гуртом Wig Wam пісні I Was Made For Loving You долучився сам Bruce Kulick, гітарист KISS.
 

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Якщо будь-хто кричить, що його гра на гітарі несе якусь місію... це все чортівня. Єдине заради чого люди починають грати – бо вони хочуть побільше дівчат та поменше працювати. Gene Simmons Kiss

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом