-
Поділіться з друзями! 
🔊
Alice Cooper — Love's a Loaded Gun

Найкращий смартфон для відео та фото: як вибрати

Найкращий смартфон для відео та фото: як вибрати
04.02.2023 666
Фільмувати своє життя; щодня знімкувати, як підростають діти; проводити живі стріми чи відео-зустрічі… Зараз це не просто розвага, але необхідність для багатьох українців, які підтримують зв’язок з рідними чи працюють дистанційно.  Для цього потрібні якісний інтернет та смартфон, що гарно знімає та відтворює. Обрати його в інтернет-магазині https://comfy.ua/smartfon/ дуже легко. Але на що саме варто звернути увагу при виборі?

Камера

В смартфоні зазвичай є дві камери двох типів – основна та фронтальна:
  1. Фронтальна розміщена в верхній частині екрану, найчастіше має один модуль і використовується для селфі та відео-дзвінків
  2. Основна камера розміщена на задній частині корпусу і може мати від одного до 5 модулів. Чим більше модулів – тим більше функцій виконує камера
Починаючи з двох модулів, камера може мати такі можливості:
  • розмиття заднього плану та фокус на центральному зображенні
  • знімкування з широким кутом, щоб створювати панорамні пейзажі
  • цифровий зум від 10кратного до 100кратного наближення
  • телеоб’єктив візуально зменшує дистанцію між об’єктами
  • функції мікро- або макрозйомки для різних об’єктів
  • монохромний модуль – для знімкування при недостатньому освітленні або навіть в темряві
Екран

Зняти відео чи фото – це одна справа, а якісно відтворити – вже інша. Для цього варто обрати відповідний екран. Мають значення кілька параметрів одночасно.

Діагональ. Тут все просто: чим більше – тим краще. Тобто дивитись відео приємніше на великому екрані з діагоналлю 7 дюймів, аніж на маленькому, де лише 4 дюйма (1 дюйм = 2,54 см). Звісно, це впливає на розмір смартфона, тому виробники намагаються зменшити рамку навколо екрану до мінімума.

Роздільна здатність екрану. Це величина, яка визначає кількість точок (елементів растрового зображення) на одиницю площі (або одиницю довжини). Більш висока роздільна здатність забезпечує більш точне відображення оригіналу зображення на дисплеї.

Тип екрану вказує на те, яку технологію використовується при створенні дисплею пристрою. Технологій багато, і виробники сперечаються проміж собою щодо їх переваг та недоліків. Наприклад, Apple використовує в актуальних моделях Retina екрани, Samsung пропонує варіації Amoled,  PLS або TFT, а Xiaomi обирає Amoled, IPS або LCD. Якщо у вас нема часу та натхнення порівнювати технології – покладіться на бренд, якому довіряєте.

Частота оновлення екрану – ще один не дуже зрозумілий параметр. Вона показує, скільки разів в секунду на дисплей може виводитися нове зображення. Ця частота вимірюється в Герцах (Гц). Наприклад, якщо дисплей має частоту оновлення 144 Гц, це означає, що зображення на ньому оновлюється 144 рази в секунду. Вважається, що чим вище частота – тим більш плавним та природнім буде зображення. Але насправді людське око не дуже відчує різницю між 120 та 144 Гц.

Пам’ять

Зазвичай смартфони з кількома камерами та великою діагоналлю екрану мають відповідний об’єм пам’яті. Адже знімання, зберігання та відтворювання відео потребує ресурсів. Вбудована пам’ять зазвичай може бути від 8 до 256 гігабайт, і тут чим більше – тим більше застосунків та файлів ви зможете зберігати в смартфоні. Але варто звертати увагу й на оперативну пам’ять, бо саме вона забезпечує зв’язок між вбудованою та процесором. Сьогодні мінімум оперативної пам'яті для пристроїв на Android – 4 ГБ, а максимум, що є в продажу – 16 ГБ.  Чим більше – тим  краще.

Звісно, вирішальним моментом часто є ціна. Але спілкування з близькими або гарні спогади не можна оцінити грошима. Тож, обирайте свідомо і залишайтесь на зв’язку!

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Що тримає нас у формі?... Алкоголь, жінки, піт на сцені та погана їжа. А ви думали, я скажу – вітаміни?... Bon Scott AC/DC

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом