23 лютого, у 1952 році народився гітарист гурту Aerosmith Бред Уітфорд. Він прийшов у колектив одразу після його створення у 1971-му і став грати в парі з Джо Перрі. За всі роки, що минули відтоді, Бред вийшов зі складу Aerosmith лише один раз – на початку вісімдесятих. 1984-го Уітфорд повернувся в Aerosmith і більше гурт не залишав.
Мене дістали розмови про те, що рок-н-ролл – це справа молодих. Що тільки молодь має право з чимось боротись та протестувати. Повірте, у людей нашого віку теж повно проблем та обурення!
Roger Daltrey
Who