O.Torvald повертається з новим альбомом "Втома". Музиканти стверджують, що альбом є "виразом не лише їхніх особистих переживань, а й віддзеркаленням душі кожного українця".
Підпишіться на подкаст "[КАМТУГЕЗА] на Radio ROKS":
На своїх концертах ми бачимо диво! До нас приходять чуваки, яким вже давно за 35... і, коли ми починаємо грати, вони у нас на очах перетворюються на 17-ти річних засранців!
Pete Agnew
Nazareth