-
Поділіться з друзями! 
🔊
Тартак — Висота

Кай Гансен випустив новий сингл та анонсував альбом

Кай Гансен випустив новий сингл та анонсував альбом
22.06.2026 102
фото: youtube

Кай Гансен із гуртів Helloween та Gamma Ray випустив нову пісню Feeding The Beast і кліп до неї. Цей трек анонсує його майбутній сольний альбом Born With A Hammer, який вийде 18 серпня. Нова платівка з 10 пісень змішає панк, хеві-метал та хард-рок, ставши першим сольником музиканта за останні 10 років.

 

Потрібна допомога

📱 Слухайте зі смартфона

🎫 Купуйте квитки онлайн

Рок-цитата наступна

Іноді життя буває дуже жорстким. Але я ніколи не скаржусь – я граю рок! Roger Glover Deep Purple