-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Dio Livi in New York (2002) pt.3
Раніше звучали
10:17
Livi in New York (2002) pt.2
10:00
Livi in New York (2002) pt.1
⌚ ще раніше
🔊
Руслан Півень Dio — Livi in New York (2002) pt.3

На BRIT Awards вшанували Оззі Осборна

На BRIT Awards вшанували Оззі Осборна
02.03.2026 535
фото: youtube

28 лютого в Манчестері відбулася церемонія нагородження BRIT Awards. Оззі Осборна вшанували нагородою за життєві досягнення. Пісню No More Tears виконали Роббі Вільямс, Адам Вейкман, Роберт Трухільо, Томмі Клюфетос і Закк Вайлд. А Шерон Осборн сказала промову, що тривала близько шести хвилин. Тим часом ми чекаємо й на альбом Black Label Society, в якому буде присвята Оззі. Закк Вайлд розповідав:


"Я б ніколи не написав цю пісню, якби Оззі не помер. Я написав музику, але не додав до неї жодних текстів. Назавтра я вже був там [у Великій Британії], ховав його, і мені довелося знову виступати з Pantera. І якісь переїзди-перельоти без упину. Щойно я повернувся додому, я одразу написав текст".

Альбом «Engines of Demolition» вийде 27 березня.

 

Потрібна допомога

📱 Слухайте зі смартфона

🎫 Купуйте квитки онлайн

Рок-цитата наступна

Я не вважаю, що ми заслуговуємо на той статус, який посіли... просто людям досі потрібні герої, і вони вірять у те, що у рок-музикантів є відповіді на всі питання... David Gilmour Pink Floyd