-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Radio ROKS Рок. Тільки рок!
Раніше звучали
19:14
Бойовий Привіт
БОЙОВИЙ ПРИВІТ ПРОГРАМА 726
⌚ ще раніше
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Нове відео від Ейса Фрілі

Нове відео від Ейса Фрілі
06.02.2024 139
Екс Spaceman гурту Kiss продовжує анонсувати майбутній сольник 10,000 Volts. І, до речі, космос не полишає – у відео виступає на тлі різних галактик і космічних пейзажів, а також на тлі прибульців-музикантів. 

 

Раніше Ейс казав, що його новий альбом настільки крутий, що це зробить його екс колег Пола та Джина виглядати бліденько: "Пол і Джин багато років намагалися знищити мою репутацію. І, на жаль для них, після 10,000 Volts вони матимуть недоумкуватий вигляд. Kiss не записували альбомів з 2012 року – і тут я, 17 років як тверезий, і це мій шостий сольник після того, як я пішов з Kiss. Ніхто мене не зупинить! Створювати класну музику – найкращий спосіб боротись проти тих, хто вас принижує. І ось так я їх заткну".
 
Але от минулого тижня Фрілі чомусь знов згадав про дружбу й нагадав, що насправді вони як брати. У братів є суперечки й непорозуміння, але згодом вони миряться.

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Знаєте, насправді, найпалкішими фанатами гурту Van Halen є самі учасники гурту Van Halen, якими б різними ми не були. Alex Van Halen Van Halen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом