-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Linkin Park — Numb

Кияни Ukie'z поділилися відео до пісні Не віддавай своїх темряві

Кияни Ukie'z поділилися відео до пісні Не віддавай своїх темряві
21.07.2023 1176
За словами музикантів, ця пісня про почуття, які зараз переживає кожна людина в країні, цитата: "Про надію і розлуку, про біль і смерть, про борню з Темрявою, про бойве братерство і, врешті-решт, порятунок. Поряд із тим це фактично маленьке кіно, зняте для нас режисером Олександром Балтушевим. Аранжування створено у співпраці із саундпродюсером і музикантом Артуром Данієляном aka Dan Alien, тож це — важливий творчий експеримент для гурту, фіт, з яким ми заходимо на незвіданий для нас творчий терен".
 
Додають про унікальний авторський склад. У цьому відео – Юлія Паєвська (Тайра), а також Андрій Гончарук (Publisher), засновник видавництва "Люта Справа", а нині — боєць НГУ. Ukie'z дякують всім, хто допомагав грошима на створення цього кліпу, а Євгенії Устіновій – за вірш, який надихнув на створення цієї пісні. 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Чим більше ми працюємо, чим більше виступаємо, тим більше в нас з‘являється ідей для нових пісень та кращих рифів. Здається, це ніколи не скінчиться... Рок-н-ролл житиме вічно!... Bon Scott AC/DC

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом