-
Поділіться з друзями! 
🔊
Uriah Heep — Lady In Black

Filter видали ще один свіжий сингл і анімацію до нього

Filter видали ще один свіжий сингл і анімацію до нього
17.07.2023 336
Пісня увійде до альбому The Algorithm. Музичні видання професійно розпробували цей трек: "Епічний характер Obliteration суперечить його скромному, зручному для радіо хронометражу. Це три хвилини екзистенційного хаосу, чистої людської тривоги, виточеної в павер-акорди, важкі рифи та стрімкий приспів. Ніхто не обіцяв, що нас чекатимуть життєрадісні теми, але якби всі пост-апокаліптичні твори могли бути такими яскравими, можливо, ці часи було б зносити значно легше".

 

Німецький режисер відео Атанас Шопський зробив анімацію, яка для більшості світу досі залишається далекою "лякалкою", а українці, напевне, побачать місця, де побувала русня. Режисер каже: "Це був серйозний виклик для мене. Я хотів знайти елемент надії в цьому світі, повному відчаю. Ми бачимо дівчину, що вижила після знищення її світу, та її темний шлях у пошуках іншого життя". 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Чому наші пісні звучать так сильно? Тому що я побудував справжню армію! Я виписував гармонії, я поєднував та вистроював шеренги – я побудував армію! Армію гітар! Jimmy Page Led Zeppelin

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом