Свято на вулиці фанів Extreme – гурт видав одразу два кліпи, на пісні "Rebel" та "Banshee"
21.04.2023590
Гурт готує альбом, що стане першим з 2008 року. Щодо кліпів, гурт чесно каже: "Ми не могли вибрати лише одну пісню для відео, тому зробили одразу на дві. Banshee присвячена так званим "воїнам клавіатури" – тролям, за словами яких нічого не стоїть".
Також гурт оголосив деякі дати туру – зокрема, в Австралії, Японії, США та Бразилії. Альбом Six вийде 9 червня.
Ми завжди створювали музику за критерієм: «Чи купив би це я?». І приємно, що люди не тільки купували нашу музику, а ще й кайфували від неї!
Dan McCafferty
Nazareth