-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Black Stone Cherry Blind Man
Раніше звучали
21:06
Vidlik
Ми тримаємось разом
20:57
Бумбокс і Жадан
Правда
⌚ ще раніше
🔊
Black Stone Cherry — Blind Man

KOZAK SYSTEM видали нове відео "Різдво і Маланка"

KOZAK SYSTEM видали нове відео
27.12.2022 737

Автор слів та музики – трубач гурту Сергій Соловій, режисер кліпу – Вікторія Квітка з командою, яка працювала над п'ятьма останніми відео KOZAK SYSTEM.

 

Іван Леньо коментує: "Так, сьогодні наші свята суттєво зіпсовані війною і будь-яка пісня, яка пишеться в цей період, не може не мати відгоміну війни. Саме тому у відеоряді ви бачите такі фарби, які відповідають нашому сьогоденню: України на генераторах. Уся країна сьогодні по суті - Великий Генератор, який генерує світло, добро та єдність до Перемоги. Цим відео ми хочемо подарувати всім українцям трішки тепла. Трішки позитиву. Трішки віри у те, що рано чи пізно ця темрява закінчиться. Рано чи пізно ця війна завершиться нашою Перемогою і після Перемоги такі свята, як Різдво і Маланка ми будемо святкувати вже в інших фарбах і з іншими емоціями"

 

Гурт також додає цікавий факт про те, що в них вже є пісня "Маланка", видана у 2003 році. Тоді в ній співала ще маленька донечка Івана Леньо – Меланія. Робочою ж назвою нової пісні була "Маланка-2", а головну роль у новому відео виконала вже доросла Маланка Леньо. 

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Вперше, коли ви їдете в лімузини, ви в захваті. Це так круто та шикарно. Але сядьте у лімузину вдруге, втретє і вин перетвориться просто на дурну машину. Так з усім несправжнім в житті. Bruce Springsteen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом