-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

рОковий момент для України настав!

рОковий момент для України настав!
04.09.2023 446
Компанія Skyassist об'єдналася з українськими рок-виконавцями та топовим українським виробником електричних гітар Woodstock Guitars і оголосила збір 12 000 000 гривень на 50 розвідувальних БпАК Sirko.
 
Придбані дрони поїдуть за запитами військових підрозділів ЗСУ, ГУР, НГУ та інших у найгарячіші напрямки фронту, будуть допомагати берегти життя наших військових та ефективно нищити ворога.
 
Серед учасників збору, які задонатять суму від 50 грн буде розіграна унікальна електрична гітара з автографами Святослава Вакарчука (“Океан Ельзи”), Колі Сєрги, Фагота (“ТНМК”), Жені Галича (“O.Torvald”) та Сергія Танчинця (“Без Обмежень”)
 
Період збору – з 31 серпня по 18 вересня цього року. Після чого на сторінці Skyassist буде проведений онлайн-розіграш, де визначать переможця, який отримає гітару. А до 15 жовтня підрозділи отримають свої комплекси.
Більше донатів – більше можливостей і більше хароших рузькіх. 
 
* БпАК Sirko – комплекс, що складається з БпЛА та наземної станції з пунктом керування. Розроблений та виготовлений українськими інженерами, здійснює повітряну розвідку до 65 кілометрів у тилу ворога, компактний (ширина крил 90 см), легкий (1,4 кілограми), непомітний, безшумний на висоті 200-800 метрів, камера 4К. Виготовлений з радіопрозорого полімеру.

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Скромність має дуже велику цінність, тому що вона тримає тебе завжди новим та свіжим. Steven Tyler Aerosmith

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом