-
Поділіться з друзями! 
🔊
Pink Floyd feat Andriy Khlyvnyuk of Boombox — Hey, Hey, Rise Up

Як забезпечити електроживлення для виїзних концертів

Як забезпечити електроживлення для виїзних концертів
24.02.2023 1045
Для забезпечення електроживлення на виїзному концерті найчастіше використовуються генератори, тому що часто підключитися до місцевої електромережі неможливо.

При виборі дизельного генератора для проведення виїзних концертів слід враховувати такі фактори:

Потужність генератора

Необхідно визначити, скільки електричної потужності потрібно для роботи обладнання на концерті, включаючи звукову та світлову апаратуру тощо. Залежно від кількості та потужності обладнання для такого завдання може підійти дизель генератор 50 кВт, але можуть знадобитися і більш потужні ДГУ. Щоб правильно розрахувати потужність, потрібно підсумувати всі споживачі і додати ще 20% для запасу.

Також варто враховувати пускові струми обладнання, які можуть у кілька разів перевищувати номінальні. Тому вибір потужності потрібно проводити, ґрунтуючись на стартових струмах, а не на номінальних. Якщо таких споживачів багато, то, якщо вмикати їх поступово, можна вибирати дизельний генератор меншої потужності.

Рівень шуму

При виборі генератора для таких заходів, як концерт, важливим показником буде рівень шуму, що виробляється електрогенератором під час роботи. Електростанція має працювати максимально тихо, щоб не заважати глядачам та музикантам на концерті. Щоб забезпечити низький рівень шуму, потрібно вибирати моделі в шумозахисному всепогодному кожусі. Також, на рівень шуму впливає, який двигун використовується. Так європейські виробники зазвичай працюють тихіше, ніж китайські, але й ціна на дизельні генератори з Європи вища.Мобільність


Оскільки заходи виїзні - і генератор повинен бути мобільним. Тобто в таких випадках не потрібне стаціонарне встановлення електростанції. Тому для таких цілей використовують спеціальний причіп-шасі, на яке і встановлюється дизельний генератор.

Постійне перевезення дизельного електрогенератора на вантажівці з розвантаженням і подальшим завантаженням його обходитиметься дорожче і довше за часом. Простішим варіантом є транспортування електростанції на причепі, оскільки її не потрібно розвантажувати з шасі для початку роботи. Електростанцію можна експлуатувати прямо з коліс. Агрегат можна легко перемістити в інше місце у будь-який час без проблем.

Надійність та економічність

Генератор має бути надійним та забезпечувати безперебійну роботу протягом усього часу проведення концерту. Тому краще вибирати відомих європейських виробників з надійними двигунами. Китайські моделі хоч і коштують значно дешевше, але китайські двигуни не дуже надійні і якщо під час концерту він вийде з ладу, ви ризикуєте втратити не тільки гроші, але й репутацію.

Також, електростанції європейських марок мають економічніші двигуни, що буде відчутно при частій експлуатації дизельгенератора.

Сервіс

При купівлі електростанції дизельної перевірте, чи надає компанія-продавець послуги сервісу та обслуговування. Оскільки дизельні генератори це складне обладнання, яке потребує регулярного обслуговування, що має проводитись кваліфікованим персоналом.

При виборі дизельного генератора для проведення концертів слід враховувати всі перелічені вище фактори, щоб забезпечити безперебійну роботу обладнання та комфорт для глядачів та музикантів на концерті.

Щоб правильно вибрати та купити дизельний генератор для проведення концертів, звертайтесь до фахівців компанії PowerSol. Вони допоможуть підібрати оптимальне рішення, яке служитиме вам довгі роки. За потреби зможуть організувати виїзд інженера на об'єкт для більш точного прорахунку. Для більш детальної інформації переходьте на сайт www.powersol.com.ua та звертайтесь за номерами, вказаними на сайті.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Наше найбільше досягнення – зовсім не хіти. Це те, що ми разом вже так довго і досі даємо жару! Dan McCafferty Nazareth

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом