-
Поділіться з друзями! 
🔊
The Rolling Stones — Paint It Black

Грудневий цейтнот

Акція тривала з 07.12.2015 по 28.12.2015
Сергей (Київ)
Декабрь всегда по определению месяц очень плотного графика - все почему-то начинают новые и пытаются закончить свои старые дела и всё это пытаются успеть именно до Нового Года, точнее до празднования Нового Года... У меня декабрь сложился таким образом: 1. Продажа машины (прослужил наш Паджерик верой и правдой 9 лет), что само по себе довольно хлопотно... 2. Покупка инвентаря для дачи - дробилка, высоторез, бойлер, морозилка и ещё куча разной мелочи... Чтобы всё это добро не переть из Киева за 150 км, заказали доставку Новой Почтой в Канев, а сами налегке двинули на дачу. 3. Приехали. И тут я решил позвонить своему старому приятелю в Полтаву... Не знаю, что-то подтолкнуло...С этого момента и началось то, что называется в шахматах словом "цейтнот"... Оказалось, что ему необходима срочная операция на сердце (имплантация митрального клапана) и он просит завтра (!) встретить его в Киеве и помочь с устройством в клинику... Собираемся, едем в Канев, получаем заказ н Новой Почте, грузимся и... едем назад в Киев, загруженные под крышу, темноидёт мокрый снег Утром встречаю приятеля с женой на автовокзале. Едем для начала в банк, чтобы снять довольно крупную сумму с депозита (в наше время - та ещё головная боль), затем в клинику Амосова, в которую у них нет направления... Совместными усилиями и потратив на это практически целый день кладём приятеля в клинику... 4. Самое интересное, что в эту же клинику на следующий день везу свою жену для обследования на предмет замены кардиостимулятора, который прослужил 8 лет и требуется его срочная замена... И понеслось - анализы, консультации, снятие мерцательной аритмии при помощи дефибриляции (под наркозом) и определение типа кардиостимулятора, покупка оного и сама операция... Но всё когда-то заканчивается - друг Санька (он же "Ворона") уже в Полтаве - очухивается после тяжелейшей (семичасовой) операции, моя жена тоже уже дома, сегодня ездили на осмотр и перевязку... Вышли на финишную прямую для встречи всех Зимнепраздников. Вот такой получился декабрь... Решил изложить эту историю в письменном виде - очень помогает сосредоточится и успокаивает нервы. А перечисляя свои "подвиги", начинаешь сам себя уважать и как бы растёшь над собой (шутка...). А вообще, всех с Новым Годом, и Рождеством! Мирного нам всем неба и по возможности больше положительных эмоций в течение следующего года!

Эдуард (Харків)
Разбудил старшую, покормил, отвез в школу. Заехал в больницу взял две справки для старшей. Получил посылки, отвез на работу. Приехал домой, выгулял собаку, принял душ. Разбудил младшую. Покормил, отвез в школу.Приехал на работу. Через час в больницу - еще две справки для старшей. В школу за старшей и в физдиспансер. В школу за младшей. Младшую на тренировку, по пути забираем старшую. Старшая - домой, я -на работу. Получил три посылки. К восьми - забираю младшую с тренировки. Оба домой. Выгулял собаку. Дети смотрят мультик, у меня - тефтели и оливье. Дети сьели, вроде живы. Дети в постели. Я с бокалом вина и мыслями, когда же приедет мама?

Вячеслав (Запоріжжя)
Я занимаюсь украшениями залов,кафе и ресторанов,и просто уже не могу спокойно продохнуть от заказов на украшение того или иного места,чесно очень трудно!!! и морально и физически,я даже купил мини гарнитуру блютуз,потому что не реально что то делать и разговаривать))))))

Сергій (Черкаси)
Привіт, радіо Рокс. Моє ім*я Сергій, мені 22. Я студент (за місяць закінчую навчання) денної форми навчання, офіційно працюю і нещодавно одружився. Сьогодні 22.12, я захворів, тому "пішов" на лікарняний, але зранку і до пізньої ночі, слухаючи радіо, роблю дипломну роботу, яку потрібно здати 25.12 на перевірку (у мене немає майже нічого ще, так як пів року тому, коли треба було починати робити диплом, я був зайнятий підготовкою до весілля... та і хто робить диплом так завчасно?!).24.12 мені треба піти в поліклініку на огляд і закрити лікарняний. В цей же день, я сяду в автобус, і від батьків поїду до батьків дружини. Там заберу її, дружину, в якої відпустка, і вона теж пише диплом (вирішили на кілька днів роз*їхатись по домівкам), і ми поїдем на наше місце проживання, у гортожиток (м. Черкаси). До речі, крім того, що ми одружені, ми ще й разом працюємо і навчаємось - одногрупники. 25.12. підемо разом в інститут, здамо все, що зможемо, і 26.12. підемо на корпоратив в честь Нового Року. 28.12 нам на роботу на 07:00 (прокинутись треба буде о 05:40), і там весь день старанно працювати для виконання нормативів. Потім треба прийти з роботи, поїсти, потім приготувати поїсти" на завтра", щоб було що взяти з собою на працю. Далі буде декілька робочих днів із однаковим, нудним графіком, а далі 31.12. ми будемо вільні цілий день, тож треба буде приготуватись до НР, для того щоб 31.12. на 20:00 відправитись вдвох у романтичну подорож... на роботу, в нічну зміну і якось висидіти там до 08:00 ранку вже Нового Року + з собою треба взяти певні речі, щоб відразу з роботи, без відпочинку і сну, поїхати, знову ж таки, до батьків святкувати!

Татьяна (Харків)
Став мамой я поняла, что все мои прежние новогодние списки дел - и были детский лепет... Теперь пошла жесть. Список дел на декабрь (часть уже выполнена, фотки заинстаграммлены;) ): 1. Любоваться Рождественскими огнями 2. Купить саночки 3. Отправиться на новогодние каникулы в маленькое путешествие 4. Найти «свой» зимний свитер 5. Посмотреть «Один Дома» и «Один Дома II» в канун Нового Года 6. Исполнить чью-то мечту 7. В новогоднюю ночь загадать желания 8. Отправить новогодние открытки тем, кто далеко или позвонить старому другу 9. Всей семьёй нарядить ёлку 10. Устроить новогоднюю фотосессию 11. Надеть смешные рождественские носки:) 12. Собрать Рождественскую коробку чудес. 13. Связать Рождественский колпак для маленького гномика:) 14. Найти под подушкой сюрприз от Святого Николая 15. Написать и отправить письмо Дедушке морозу 16. Купить и запаковать новогодние подарки для семьи и друзей 17. Создать в доме Рождественское настроение. 18. Приготовить ключик и угощение для Дедушки Мороза 19. Создать ежегодные традиции 20. Прогуляться по Рождественской ярмарке А как же иначе? Каждый день должен стать праздником. С Наступающим, любимое радио!!!

Олексій (Умань)
Привіт Радіо Рокс, "цікавий у вас зараз цей проект"у всіх МЕГА загружений графік, но у висновку знаходиться час де можна описати цей графік в цьому проекті! Я вирішив теж спробувати.. Я лідер молодого Punk rock гурту АнтиNoise, в цей місяць згідно за графіком, як і у всіх навчальних закладах почалась ссесія, здача екзаменів, практик і ще багато бумажного навчального гіморою! Починається мій день з того що йду на пари і там до 16.00 години "гризу граніт науки" після того йду на репетиторство по англ. мові і сразу після того йду на репетицію до свого гурту де просто відриваюсь і кайфую від гри банди яку вдалось зібрати власноруч! Приходячи до дому десь об 23.00, якщо не пізніше - сідаю і щось пишу чи вчу щоб закрити сесію. 2-3 ночі лягаю відпочівати. О 6.30 підйом і все по крузі! в останній тиждень ще вирішив зробити передноворічний концерт числа 30го, поскільки аппаратури в нас певної не вистачає,а з приміщенням домовився і з рекламщиком теж, то починаю рвати свій задній канал і активізую свої дії в всьому, щоб зробити цей захід гідним!

Юрій (Козільщина)
Всім доброго дня. Гадаю всі знають що бурхливе святкове життя розпочинається у грудні? У мене грудень розпочався так: 2.12 - Відмічав День народження мого дорогого Кума! 3.12 - Відмічав свій День Народження (з моїм дорогим Кумом!) 4.12 - Повіз жінку в пологовий будинок, був присутнім під час пологів. В мене народився Син! Син! Розумієте? 5.12 - День народження доньки моїх друзів. Водив до них старшу доньку. Святкували дівки на всю катушку - їм по два рочки! 6.12 - "Мили ножки" моєму синочку - 17 чоловік!!! 7.12 - Теща приїхала!!! 8.12 - Забирали жінку з пологового! 9.12-16.12 Як один день! Сон! Робота! Син! Доця! Жінка! Теща! Мама! Родичі! Червоний телефон... сон... сон...сон? 17.12 - Провів тещу на поїзд! Цілував паровоз! :-) 18.12 - Їздили сім’єю в м.Кременчук - зробив жінці коштовний подарунок за те що народила сина! 19.12 - Купив диван і сам привіз його з магазину! 20.12 - Встановив диван в майбутню дитячу кімнату! 23.12 - Маю привітати друга з днем народження! 29.12 - Корпоратив!!! Планую до Нового року виготовити рекламу для своїх двох невеликих магазинчиків (16.12 вже надав необхідні матеріали рекламному агенству)! Займаюсь плануванням зустрічі випускників! (15 років як я закінчив школу). Всі ці справи пробую владнати не відриваючись від основної роботи. У вихідні слухаю Radio ROKS, виховую дітей та займаюсь домашніми справами! Отакий набрунжелений графік! Та нічого, я йду вперед! Чекаю Нового, Мирного, Щасливого, ROKового року!!! Свята тривають!!!

Олег (Одеса)
Добрый день. Я продаю а со временем начал устанавливать карнизы . Это такие системы для штор . Естественно каждая уважающая себя дама прямо перед новым годом хочет повесить шторы . Так вот , это было 23 декабря я сделал замер естественно часов 9 вечера , а когда еще их мерять . Через неделю приезжаю на монтаж поднял карнизы отдал их в руки на этаже . Спустился вниз за инструментами . Поднялся на этаж зашел в квартиру . ( отступление 9 вечера рост у меня 190 зима пуховик шапка борода ). Тут я понял . А девушка нет . идет по своему коридору на кухню а у нее в прихожей я с инструментам . Выбегает ее муж в трусах . А как я им объясню что происходит . ? . Я ошибся дверью нажал на ручку она и открылась . .я и зашел . Ну все в итоге решилось хорошо . Если можно привет . Витосу . Он большой любитель музыки . Спасибо .

Татьяна (Слов'янськ)
Утро-6:30 подъем,сборы ребенка в школу,мужа на работу,сама,как попало.7:30-выход с квартиры,ребенка в школу,сама на рынок-на первую работу,до обеда активные продажи керамических изделий,после обеда-на вторую работу,в цех по производству керамики.вторую треть дня занимаюсь производством бархатных керамических изделий,остаток рабочего дня(не нормированного) занимаюсь декоративным оформлением уже готовой продукции(художник).завершение рабочего дня-упаковка продукции.поход домой-еще не конец рабочего дня-забрать ребенка из школы,получить задания для новогоднего утренника,покупки продуктов,дома приготовление ужина,каждый вечер нового для семьи,так же отдельно для домашних питомцев.после-уроки,выполнение заданий для утренника,пошив новогоднего костюма ребенку,ужин,мойка посуды,уборка дома,выгул собаки,колыбельная ребенку,"колыбельная" мужу.конец дня-12:00 ночи.ВСЕ.

Сашко (Київ)
Нарешті, передостаній понедідок перед новим роком. Знайшов декілька хвилин, щоб написати листа. !!!! Вибачте, вхідний. Так, це жінка телефоную. Що, ялинку. Гаразд, купимо в середу. .... Так. Йолка. Щоб не забути, треба записати. Ой вибачте. Я ж вам листа пишу. Так про що я, про понеділок. Ще десять днів і Новий рік. Вот це свято. Та що це таке, дайте листа дописати.... А Андрійович, це ти. Що, ти захворів. Це не добре. Виздоравлюй. Вибачте, це колега зателефонував мені. Так про що я, про понеділок. Вже десята година, а скільки треба зробити. Вибачте, мушу йти. Керівник кличе на килим. Можливо допишу потім, а зараз ......... ЦЕЙТНОТ

Олександр (Новий Буг, Миколаївська обл.)
Добрий ранок камтугеза! Головна подія грудня - мій день народження, 15 числа. Його довелось святкувати 4 рази: з тещею, своїми батьками, на засіданні предметно-циклової комісії (я викладач) та з друзями. Але розслаблятися не час, 21 грудня день народження мами, а 5 січня коханої. Дай Боже сили моїй печінкі :) А ще ж виставляти оцінки студентам...

Вадим (Хмельницкий)
Я хочу бути президентом

Ирина (Маріуполь)
Декабрь выглядел примерно так..мы замораживаем ваш комплекс( ступор и че то приуныла), мама ты станешь бабушкой(радость и ..мля уже бабушка), поиск места на предприятии, благо слухами земля полнится, забег с документами о переводе, пора делать ремонт машины, пока еще есть возможность..оглашения цены покраски(приуныла, но делать нечего) остального еще не огласили, но чувствую, что "обрадуют", забрать вклад в банке(неделя мытарств "отдайте деньги"), послезавтра выход на новую работу..декабрь еще не окончен....пытаюсь об этом не думать

Констaнтин (Запоріжжя)
Декабрь выдался очень сложным месяцем в плане свободного времени, его просто нет из-за работы, нахватались закзов как бобики блох. Подъём 6:20-6:45 Собрать дочек в садик и школу( если они уже не собрались) и приготовить завтрак .В последние дни это делает старшая дочка Софья. 7:30 Отвести Марго в садик 8:00 -8:40 дорога на труды ратные. 9:00 трудимся до 23:00-00:00 , обед с 12:00 до 13:00 00:40 дорога домой 1:00 отбой Такой график у меня с 2-го Декабря.Без выходных.

Тетяна (Запоріжжя)
Доброго дня! Хочу поділитися історією про свій передноворічний цейтнот. Так склалося, що я вже п’ятий рік працюю в кур’єрській службі. Найгарячішими місяцями в році для нас є грудень і березень. Чи можете уявити, що починається у нас у грудні? НІ! Не можете! А в нас починається справжній ЖАХ! І не тільки тому, що роботи в 20 разів більше, не тільки тому, що кур’єри витискають зі своїх транспортних засобів і ніг більше швидкості, ніж зазвичай, не тільки тому, що відділ пакування і сортування протягом ночей запаковує мільйони посилок з подарунками, а дівчата з Call-центру втрачають голос під кінець робочого дня від величезної кількості замовлень… А ще й тому, що наші улюблені клієнти полюбляють саме в цей період відправляти дуже цікаві і неординарні подарунки, чим також «трохи» ускладнюють наше передноворічне становище. Наприклад, це можуть бути скляні ялинкові прикраси, фоторамки і годинники, сало і ковбаси, кава і чай, кімнатні рослини і розсада, фрукти і консервація, самогон в трилітрових банках і т.д …вже не кажучи, про найпоширеніші подарунки – коньяк, шампанське і цукерки. Дуже важливо доставити посилки по всій Україні вчасно та цілими і непошкодженими. Цю задачу нам ускладнює жахливий стан доріг, а також дуже часто складні погодні умови. Але ми справляємось і приносимо радість кожному отримувачу! Протягом грудня, а особливо під кінець місяця, наша робота набирає обертів і, можу сказати з упевненістю, що для ретельної підготовки до новорічних свят у жодного нашого співробітника часу не вистачає. Бували такі випадки, що кур’єрами ставали майже всі – менеджери з продажів, диспетчери, співробітники відділу кадрів і т.д. Тому, вважаю нашу професію надзвичайно важливою, а наших кур’єрів - справжніми помічниками Діда Мороза!!!

Алексей (Київ)
По моему глубокому убеждению, те люди, у которых реальный "цайт-нихт" в данную рубрику не полезут по причине отсутствия времени и нежелании тратить его в пустую. Остальным, вроде меня, либо нечего делать, либо хочется пофантазировать и похвастать на тему какие они крутые и занятые. Да воздастся результат каждому по затраченным на это усилиям.

Татьяна (Дніпропетровськ)
Я - новоиспеченная мамаша. Несмотря на это, я - человек достаточно организованный. Поэтому, начитавшись рекомендаций по тайм-менеджменту, был составлен подробный план на весь декабрь: уборка, подготовка подарков, приготовление блюд к новогоднему столу, английский язык и физические упражнения. Но 8-месячная дочь решила: "Ага! Щас! Так и будет, маманька, как ты задумала!" И с 1 декабря устроила настоящий террор: отказалась спать, решила поупражняться в меткости плевания еды по маме, научилась вставать и раскачивать кроватку, передвигаясь на ней по квартире, как Боярский на коне. Не только ни одному пункту подготовленного плана не суждено было сбыться, теперь я поглощаю пищу со скоростью машины для уничтожения документов и принимаю душ как солдат и все это под аккомпанемент дикого рева. Мой "идеальный" декабрьский план был использован в качестве подложки под машинку для измельчения детской кашки. А остаток декабря планирую посвятить выеданию мозга мужу, который не только отказался оплатить услуги клининговой компании, но и вместо помощи в укрощении маленького монстра, решил пойти на премьеру "Star Wars"!

Анастасія (Київ)
Грудня 2015 у мене видався просто на диво завантаженим) До основної роботи, абсолютно несподівано додалися дві додаткові) Спати стало просто ніколи. Стандартний графік основної роботи, восьмигодинна п'ятиденка, тепер пригадується як відпочинок. Судіть самі) Мої щоденні завдання. Головне не переплутати! Продати: Мережеве обладнання, сервера БВ, пару роутерів, Ослика Юру, гній та поросят. До речі, нікому тут мініпіги не потрібні? Гарненькі))) Купити: Комутатори, патчі і пару роутерів, вхідні двері (метал + дубова обшівка не знаючи розмірів), пріпотолочні споти (фото в пошті. Габарити невідомі), сіно (покраще, подешевше і з доставкою), комбікорм для коней ( якомога більше, але гроші вже пішли на сіно), тирса! Бажано безплатно і самовивозом - але так давно ніхто не віддає ... Подарунки рідним і друзям, враховуючи що ДР йдуть майже по порядку) Сім'я ніби не велика, зате друзів багато))) А потім знову свята, так. Різдво і Новий рік) Будемо катати діточок в місті, на комбікорм заробляти) А потім, очевидно, куплю лоток олів'є в супермаркеті, і запиваючи шампанським з чайної чашки, зустріну Новий Рік.

Олександр (Одеса)
Цейтнот на Декбрь 2015 г Починить 1. S-90 (динамик, чтобы слушать РОК) 2. Корвет (усилитель, чтобы слушать РОК ГРОМКО) 3. Арию (проигрыватель, чтобы слушать РОК на ПРАВИЛЬНЫХ виниловых носителях) 4. FM (радио, чтобы слушать Radio-Roks не в наушниках) 5. Кран на кухне (+/–) 6. Компьютер (сменить HDD, переустановить Windows) (+/–) 7. Утеплить окна Сделать 1. Листья собрать (+) 2. ФГ (флюорографию) (+) 3. ЭКГ (кардиограмму) 4. Сдать книги (в библиотеку) (+) 5. Сдать отчет за Октябрь-Декабрь 2015 6. Слушать DP 12.12.15 в 10-00 и 13.12.15 в 20-00 (концерт на Radio-Roks) (+) 7. Слушать Megadeath 19.12.15 в 10-00 и 20.12.15 в 20-00 (концерт на Radio-Roks) 8. Модуль о ГРАМПЛАСТИНКАХ (1 – 2 лекции к дисциплине Товароведение непродовольственных товаров для студентов специальности Товароведение и коммерческая деятельность) 9. Рассортировать LP (упорядочить поступления в свою виниловую фонотеку) 10. Закончить списки LP, CD, DVD (своих коллекций) 11. «Технолог» - 3 (написать третью статью в газету «Технолог» в рубрику «Українська страда на вінілі» ) 12. Макет сборника своих стихов Купить 1. Проездной на январь 2016 2. Запас лекарств 3. Шампанское (запас спиртного) Сходить 1. Зайти к Ю.Н. (к другу, после онкооперации, подобрать подарок) 2. Бассейн (по пятницам) (+) 3. Wine-Story 17-18 декабря (Юбилей ТД Wine-Story) 4. Гагарин-плаза 18-19 декабря (открытие ТЦ) 5. Выставка в Садах Победы 20 декабря (художественная выставка ) 6. На BMG 22 декабря 2015 (концерт во Дворце Спорта, 20-00) 7. Винил-базар 26-27 декабря (Принять участие в Винил-базаре в ТЦ Кадорр-груп) И самое главное – вынести старую ЕЛКУ и купить НОВУЮ !!! (конечно,- Ш у т к а!) г. Одесса, Александр. тел. 068-818-50-60

Дан (Київ)
Нет времени писать. Простите.

1
234
< Попередня | Наступна >

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я ніколи не заглядаю у майбутнє, тому що не знаю, як я опинився тут і став тим, хто я є. І я гадки не маю, що може трапитись наступні п‘ять років. Paul McCartney

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом