-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Грудневий цейтнот

Акція тривала з 07.12.2015 по 28.12.2015
string(2) "47" string(33) "Грудневий цейтнот" string(0) "" string(424) "
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВЯ.
Реклама: лікарський препарат. Перед застосуванням ознайомитись з інструкцією та проконсультуватись з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
" string(828) "Обрати костюм дитині на свято, завершити річний звіт, замінити масло в машині... Які ще пункти грудневого графіку не влазять у ваш розклад та змушують серце битися частіше?

Розкажіть нам, наскільки щільний ваш графік в останній місяць року. За найнасиченіший графік ми нагороджуємо корисним подарунком від партнера проекту щопонеділка о 10:15 в прямому ефірі.
 
Партнер проекту - Панангін. Нехай ваше серце працює як годинник. 
" string(7) "#3d779f" string(0) "" string(1) "0" string(1) "1" string(1) "0" string(1) "1" string(1) "0" string(8) "textarea" string(1) "0" string(1) "1" string(0) "" string(1) "0" string(0) "" string(2) "20" string(19) "2015-12-28 23:59:00" string(1) "0" string(1) "1" string(0) "" string(19) "2015-12-06 19:20:58" string(2) "ru" string(0) "" string(214) "Дякуємо за вашу історію! Вона з'явиться на сайті як тільки наш адміністратор перевірить її на відповідність акції." string(19) "2015-12-07 00:00:00" string(19) "2015-12-25 18:00:00" Array
Тетяна (Запоріжжя)
Доброго дня! Хочу поділитися історією про свій передноворічний цейтнот. Так склалося, що я вже п’ятий рік працюю в кур’єрській службі. Найгарячішими місяцями в році для нас є грудень і березень. Чи можете уявити, що починається у нас у грудні? НІ! Не можете! А в нас починається справжній ЖАХ! І не тільки тому, що роботи в 20 разів більше, не тільки тому, що кур’єри витискають зі своїх транспортних засобів і ніг більше швидкості, ніж зазвичай, не тільки тому, що відділ пакування і сортування протягом ночей запаковує мільйони посилок з подарунками, а дівчата з Call-центру втрачають голос під кінець робочого дня від величезної кількості замовлень… А ще й тому, що наші улюблені клієнти полюбляють саме в цей період відправляти дуже цікаві і неординарні подарунки, чим також «трохи» ускладнюють наше передноворічне становище. Наприклад, це можуть бути скляні ялинкові прикраси, фоторамки і годинники, сало і ковбаси, кава і чай, кімнатні рослини і розсада, фрукти і консервація, самогон в трилітрових банках і т.д …вже не кажучи, про найпоширеніші подарунки – коньяк, шампанське і цукерки. Дуже важливо доставити посилки по всій Україні вчасно та цілими і непошкодженими. Цю задачу нам ускладнює жахливий стан доріг, а також дуже часто складні погодні умови. Але ми справляємось і приносимо радість кожному отримувачу! Протягом грудня, а особливо під кінець місяця, наша робота набирає обертів і, можу сказати з упевненістю, що для ретельної підготовки до новорічних свят у жодного нашого співробітника часу не вистачає. Бували такі випадки, що кур’єрами ставали майже всі – менеджери з продажів, диспетчери, співробітники відділу кадрів і т.д. Тому, вважаю нашу професію надзвичайно важливою, а наших кур’єрів - справжніми помічниками Діда Мороза!!!
Константин (Запоріжжя)
Я не буду сильно грузить читателя про свою занятость и поменутные или почасовые сроки исполнения заказа. ОКНА , ДВЕРИ , БАЛКОНЫ , МЕБЕЛЬ , ШКАФЫ КУПЕ, РЕМОНТ КВАРТИРЫ , итд . их Делают дольше , знаю проверял . Я Зубной Техник . Мы те творческие люди - (Бойцы невидимого фронта ) которых зачастую не кто не видит в глаза , мы нужны только тогда когда что то не так .( Я люблю свою работу и горжусь тем что я делаю ) В Декбре пашем от рассвета до заката , словно целый год зубные протезы не кому не нужны были ( касается коронок , мостов , сьемных протезов ) , а теперь все Пациенты , Люди вспомнили , а как же мы будем есть Оливье в новогоднюю ночь , что разве беззубые - и ринулись по стоматологиям зубки делать , и со второй половины декабря всех интиресует успеем ли мы до Нового Года , такое ощущение что целый целый год на протезирование у пациентов не было времени ( про финансовою платежеспособность населения в этот не легкий пириод я не говорю ).Самое лучшее в моей профессии - это довольные пациенты , когда ты видишь их улыбки , можно и задержатся на работе на энное время ради этих Людей . PS. Повествую историю этих дней . Есть у меня постоянные клиентки на сьемные протезы ( две сестры обе в Хоре народной песни нашего города - Заводского района учавствуют исполняют фольклер вобщем ) Приходит одна из них на корекцию протеза и говорит что с протезом проблема , что как будто он не ее , а я и врачь забыли что у нее есть сестра , вобщем смотрю работа моя ( ДВА ПОЛНЫХ СЬЕМНЫХ ПРОТЕЗЫ) а во рту не то , для меня шок , ситуация такая как в поговорке про лыжи толи лыжи не едут толи я е... , ну что делать решили переделать по гаранти , не понятно но факт . Я в сжатые сроки с пятници на понедельник почти закончил переделку протезов ( примерка восковой композиции с зубами ) сегодня 15.12.15. узнал что две сестры просто попутали свои протезы и приносят нам свои извинения за эту ситуацию . PSS.Проведя снова бурные выходные на работе решил написать вам о том какая бывает занятость у зубных техников в предверии нового года .
Olli (Київ)
В общем работала я на двух работах весь год, очень старалась, активно впахивала и в декабре осознала, что не над тем я работаю! Устала работать, решила активно работать над поиском мужа весь декабрь - ходить в места большой концентрации мужчин: сегодня лига чемпионов, в субботу бокс с Усиком, пабы, бары, подключу тренировки по кросс фиту, пожалуй, и все время ходить туда красивая буду и вообще ходить красивая! Ну так я должна все время быть красивая, сами понимаете еще в этот плотный график вписываются теперь маникюры, педикюры, наращивание ресниц, ногтей, мозга, обертывание, антицеллюлитный массаж, пиллинг, шоппинг и еще несколько слов, значение которых пока что даже не знаю я! Вот так вот мальчики, быть красивой - это очень плотный график! Девочки, присоединяйтесь и все будет Рокс.

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Ваші зморшки можуть сказати про одне – або ви постійно розлючені та незадоволені, або постійно посміхаєтесь! Santana

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом