Кай Гансен із гуртів Helloween та Gamma Ray випустив нову пісню Feeding The Beast і кліп до неї. Цей трек анонсує його майбутній сольний альбом Born With A Hammer, який вийде 18 серпня. Нова платівка з 10 пісень змішає панк, хеві-метал та хард-рок, ставши першим сольником музиканта за останні 10 років.