-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Radio ROKS Рок. Тільки рок!
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

"Сталева Машина" від AIO та Іллі LETAY

20.06.2024 130
фото: youtube
Гурт AIO разом із Іллею LETAY зробили спільну композицію. Називається "Сталева Машина" і покликана зібрати гроші на два бойові авто для легендарної Третьої штурмової бригади. Ілля вже не вперше співпрацює із лідером AIO Денисом Бреславським, раніше він брав участь у групі як вокаліст, а тепер це вже вийшов повноцінний дует.  

 

 
"Ми з Денисом Бреславським вже не вперше створюємо пісні разом - в багатьох піснях його групи AIO звучить мій вокал. Мені завжди подобалася наша синергія, але ми давно нічого не робили разом. Aж ось Денис присилає класну музику - слова народилися в мене миттєво. Я заспівав на честь всіх, хто воює за кермом, від волонтерів, що везуть саме необхідне на передній край, до бійців за кермом сталевих машин", - розповів Ілля.

 

 
Лідер AIO Денис Бреславський, окрім музики, активно займається волонтерською діяльністю ще з 2014-го року. І саме від військових із 3 окремої штурмової він отримав задачу зібрати гроші на 2 машини.

 

 
"Коли Денис почув слова, які я написав, він зрозумів, що наша пісня допоможе зі збором. Відео на пісню зробили з кадрів, які надав військовий, звичайно з дозволу Третьої окремої штурмової бригади, з позивним Hardin. Денис традиційно виступив режисером відео. Просимо долучитися всіх, хто має можливість. Донатьте або поширюйте інформацію про збір", - закликає LETAY.
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я завжди вірив у музику, яку ми робили. Саме тому вона була по-справжньому безкомпромісною. Jimmy Page Led Zeppelin

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом