-
Поділіться з друзями! 
🔊
Тартак — Висота

Чекаємо на Complete Unknown — стрічку про Боба Ділана

Чекаємо на Complete Unknown — стрічку про Боба Ділана
19.03.2024 160
фото: https: twitter.com/acufilmnews

У мережі з'явилися фотографії Тімоті Шаламе в ролі Боба Ділана, на яких актор був одягнений як Боб у молоді роки. Майбутній байопік має назву Complete Unknown. Фільм розповідатиме про шлях Ділана від його рідного штату Міннесота до Нью-Йорка – і до легендарного виступу на фольк-вестивалю в Ньюпорті 1965 року. Зйомки почалися цього тижня в Нью-Йорку У акторському складі також Ель Фаннінг, Моніка Барбаро, Джоан Баез, Нік Офферман, Бойд Холбук (він зіграє Джонні Кеша) та Едвард Нортон. Співатиме Тімоті Шаламе сам. Режисер Джеймс Менголд уточнює, що насправді це буде не зовсім біографічний фільм про Боба Ділана – і що сам Ділан зробив примітки щодо сценарію. Цитата:

"Причина, чому Боб нас так підтримував у процесі… Гадаю, найкращі фільми про реальне життя ніколи не йдуть "від колиски до могили", вони про дуже конкретний момент. Тож, це буде про момент, коли 17-річний хлопець з 16 доларами в кишені їде до Нью-Йорка, щоб зустрітися з Вуді Гатрі, який лежить в лікарні та помирає від нервоої хвороби"


Режисер провів, за його словами, кілька надзвичайно чарівних днів у компанії Ділана, просто розмовляючи з ним. Решту подробиць про Complete Unknown дізнаємось згодом.
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Рок-музика завжди приходить несподівано! Ian Gillan Deep Purple

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом