-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Nirvana — Smells Like Teen Spirit
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

KISS завершили фінальний виступ свого прощального туру "End Of The Road"

KISS завершили фінальний виступ свого прощального туру
07.12.2023 413
KISS завершили фінальний виступ свого прощального туру "End Of The Road" у Медісон Сквер Гарден у Нью-Йорку, оголосивши, що вони продовжуватимуть виступати як цифрові аватари. І знаєте, шо вони кажуть в трейлері? Що це будуть найкращі концерти, які ми будь-коли бачили. 
 
Стенлі сказав публіці: "Ми не підем. Ви постійно бачитимете нас усюди. Ми побачимо вас уві сні".
 
Аватари створили компанї Industrial Light & Magic (ILM) та шведська Pophouse Entertainment, яка стоїть за успішним шоу "ABBA Voyage" у Лондоні. За словами її засновника, нова технологія дозволить гурту підтримувати свою спадщину вічно. А ще – давати концерти одночасно на трьох різних континентах. 

 

Ще цитата від Стенлі: "KISS ніколи не зупиниться. Не володіємо групою. А наші фани та світ. Ми витратили пів століття на створення цього моменту – і зараз це стане чимось більшим за гурт. Ми завжди вважали себе чимось більшим. І він значно більший за нас. Нам дуже цікаво зробити наступний крок і побачити увічнення KISS".

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Більшість панків, яких я бачу на вулицях – це просто розмальовані мішки з лайном! Вони нічого собою не являють. Після Секс Пістолс панк помер. John Lydon Sex Pistols

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом