-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Прем'єра від гурту Бетон. Дивіться відео "46"

Прем'єра від гурту Бетон. Дивіться відео
21.11.2023 764
Історія створення пісні, за словами фронтмена Андрія Жолоба, проста. Цитуємо музиканта: "Кілька тижнів тому мені написав представник управління нашої бригади: "Слухай, Андрію, з величезним задоволенням зранку бігаю з музикою Бетону в навушниках, навіть власний час покращив! Так, ми на війні не лише воюємо, а ще й у вільний час займаємося спортом, музикою тощо. Може, тобі з Бетоном колись прийде ідея зробити бойову пісню нашої 46 бригади?".
 
Наступного дня текст і музика були готові (я на базі маю електрогітару і маленьку мультимедійну гітарну колонку). Демо надіслав в штаб бригади, отримав дозвіл мчати до Львова на студію Africa Records і записувати трек "46". Оскільки наш драммер Богдан, багатодітний батько, зараз на закордонних виїздах за машинами для ЗСУ, за барабани на записі сів Михайло Кравець, який є звукорежисером всіх альбомів Бетону.
 
Одночасно в студії з нами працював відеограф Олександр Кулик, який знімав відео на трек Kyiv Calling. До нього увійшли кадри бойової роботи бригади, а також наша робота в студії"
 
Нагадаємо склад гурту Бетон:
 
Гітара, вокал — Андрій Жолоб
Бас — Олег Гула
Барабани (сесійно) — Михайло Кравець
Бек-вокал — Еміль Акімов (парамедик 46 бригади)
Запис, зведення, мастеринг — Михайло Кравець (Africa Records, Львів)

 

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Найбільша емоція в року – це те, що він заряджає оптимізмом! Brian May Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом