-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Radio ROKS Рок. Тільки рок!
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Теперішній барабанщик Megadeth Дірк Вербурен набрав музикантів для нового проекту

Теперішній барабанщик Megadeth Дірк Вербурен набрав музикантів для нового проекту
16.11.2023 214
Разом з Дірком тут грають, зокрема, учасники SEPULTURA та OBITUARY (загалом шестеро музикантів). А взагалі кажуть, це перший випадок, коли комерційний лейбл став партнером і видав музику некомерційної організації. Мета – об'єднати зусилля для підтримки лісів у Коста-Ріці.

 

Отак про проект пишуть: "Побачивши на власні очі, як вирубка лісів загрожує екосистемі Коста-Ріки, двоє розлючених металістів заснували власну некомерційну організацію. SAVAGE LANDS, названу на честь спільної пристрасті до дикого хеві-металу та збереження дикої природи. Це було торік і зроибили це барабанщик MEGADETH Дірк Вербойрен і костаріканський музикант, який став активістом - Сільвен Демеркастель".

 

Весь гонорар піде на захист земель, про які йдеться, від вирубки лісів. Ну а взагалі цей гурт збирає гроші на свою природозахисну справу у будь-який спосіб. Їхня організація разом з науковцями та лісівніками будує заповідники, купує саджанці, тощо. 

 

 

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Якщо музика базується тільки на іміджі, а не на натхненні – то її швидко забудуть. Не дивно, що наші пісні пам‘ятають вже 30 років. Phill Collen Def Leppard

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом