-
Поділіться з друзями! 
🔊
Шабля — Браття Українці

Within Temptation поділилися кліпом до пісні Ritual

Within Temptation поділилися кліпом до пісні Ritual
26.10.2023 385
Відео розповідає про поведінку чоловіків *так званих* сексуальних хижаків. На робочому місці, на вулиці, спортивному майданчику тощо. А що, якби жінки одразу давали нестримну й жорстку відсіч?

 

Шерон Ден Адель коментує: "Це сексуальна пісня про зваблення та жінку, яка бере владу в світі, де домінують чоловіки. Надихнув перегляд фільму Тарантіно "Від заходу сонця до світанку". І це єдиний легковажний момент у нашому альбомі, який переважно торкається політики. Ми завжди хотіли зняти кліп у стилі хорор на Геловін – і ця пісня дала нам ідеальний шанс це зробити, використовуючи технологію штучного інтелекту, щоб створити щось справді вражаюче. Тож готуйтеся до крові, насильства, іклів і гумору!"
 

Щодо альбому, світовий метал-портал blabbermouth додає від себе: "З початком війни в Україні WITHIN TEMPTATION перемістили свою увагу з писання про особисті емоції та суспільні теми на боротьбу з глобальною несправедливістю та відображення бурхливого стану світу у спосіб, який інші митці, здається, не можуть або не хочуть робити"

 

Альбом Bleed Out вийшов 20 жовтня. Дякуємо Шерон за постійну підтримку та українській прапор на кожній світовій сцені! 

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Найбільша емоція в року – це те, що він заряджає оптимізмом! Brian May Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом