-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Red Hot Chili Peppers — By The Way
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

ICE NINE KILLS зняли ціле кіно на пісню Meat & Greet

ICE NINE KILLS зняли ціле кіно на пісню Meat & Greet
19.10.2023 331
Натхнення брали у фільмі "Мовчанні ягнят". Для цього кліпу (в якому роль канібала Лектора грає фронтмен) навіть влаштували спеціальну кінопрем'єру в одному з голівудських кінотеатрів. Взагалі ж чуваки зняли цілу сагу з восьми кліпів, і Meat & Greet є ще однією частиною – точніше, фіналом.

 

Гурт коментує: "Після двох років і восьми музичних кліпів ми готові довести сагу «Welcome To Horrorwood» до шокуючої та вишуканої кульмінації з оприлюдненням останнього епізоду — Meat & Greet. Представляємо жахливу кульмінацію нашої кінематографічної саги…..принаймні на даний момент".
 
У кліпі відтворено ключові моменти "Мовчання ягнят" з дотриманням усіх-превсіх деталей, від костюмів та інтер'єрів до жестів "доктора Лектора" та агентки ФБР Клариси Старлінг. Наприкінці відео гурт пише, що фінал історії занадто жорсткий для ютубу, тому, мовляв, йдіть за інструкціями і дивіться, що ж там сталося наприкінці. 

 

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Ми не якісь особливі від того, що наша музика популярна. Це просто везіння, що те, що ми граємо подобається публіці... Bon Scott AC/DC

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом