-
Поділіться з друзями! 
🔊
Scorpions — Coming Home

Не зрозуміло, як це сталося, але в нас тут дехто прогавив оновлення від 3 Doors Down. Почнемо з нового відео до Pop Song!

Не зрозуміло, як це сталося, але в нас тут дехто прогавив оновлення від 3 Doors Down. Почнемо з нового відео до Pop Song!
12.10.2023 246
Гурт відзначив 20-річчя альбому Away From The Sun, оприлюднивши Away From The Sun (Digital Deluxe) аж з десятьма бонус-треками. Щодо відео до старенької пісні, його відзняли під час туру Away From The Sun Tour, а містить воно, ясна річ, концертні кадри та кадри з-за лаштунків.

 

Фронтмен Бред Арнольд коментує: "Мені завжди подобалася Pop Song. Я пам’ятаю, як писав її в маленькому будиночку, який ми орендували в Мобілі, штат Алабама, під час створення альбому Away From The Sun, нашого першого альбому як "професійного гурту" після всього успіху, який приніс нам The Better Life.Цього літа ми пережили все заново, відкриваючи наші концерти "Поп-піснею" та спостерігаючи, як публіка реагує на неї. Ми дуже раді поділитися цим зі світом". 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Найвища свобода – мати можливість впливати на реальність, яка тебе оточує та змінювати її, а не підкорятись обставинам. Mark Knopfler Dire Straits

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом