-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
The Offspring Pretty Fly
Раніше звучали
04:57
The Doors
Riders On The Storm
04:55
The Hardkiss
Кораблі
04:49
Alter Bridge
Broken Wings
⌚ ще раніше
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
The Offspring — Pretty Fly

Легендарні DOKKEN готують новий альбом, а поки поділилися синглом

Легендарні DOKKEN готують новий альбом, а поки поділилися синглом
21.09.2023 384
Це буде перший альбом за 11 років. Нагадаємо, попередній, Broken Bones, вийшов 2012 року. Новий матиме назву Heaven Comes Down і стане щасливим 13-м у дискографії DOKKEN. Альбом спродюсували Білл Палмер і Дон Доккен, а зводив Кевін Ширлі, відомий роботою з AEROSMITH та IRON MAIDEN.

 

Дон розповідає про пісню: "Під час створення платівки ми написали багато музики, але часом я застрягав з текстами. Але одного разу я пішов у похід і зустрів жінку, що носила чимало намист і інших прикрас. Вона їхала на старому візку, який тягнув кінь – і застрягла в ямі. Я запитав її, чи потрібна допомога. На що вона відповіла "Ні, сонце вийде незабаром". Вона розпалила вогонь і запросила мене поїсти, і ми почали розмовляти. Вона говорила ламаною англійською та виглядала як представниця навахо. Перше, що вона сказала мені: "Ти робиш музику", і я був заінтригований цим, тому ми сиділи там кілька годин і розмовляли. Вона виглядала дуже старою, але мудрою. Вона розповіла мені про своє життя в резервації, і я сказав їй про моє життя. Вона сказала мені, що я заблукав, що мені було смішно, оскільки вона, здавалося, заблукала, але це не так. Була непроглядна темрява. Вона підвела очі та сказала: «Зірки ведуть мене», і почала говорити мовою навахо. Цей досвід був сюрреалістичним".
 
В підсумку Дон дістав домкрат зі своєї вантажівки, витяг її візок із ями, вони разом ту яму засипали, щоб більше ніхто не застряг – а далі розійшлися. Тепер от є пісня.

 

Альбом DOKKEN видадуть наприкінці жовтня.

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Якщо ти не з металом – ти мені не друг! Joey DeMaio Manowar

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом