-
Поділіться з друзями! 
🔊
Без Обмежень — Без неї ніяк

Легендарні DOKKEN готують новий альбом, а поки поділилися синглом

Легендарні DOKKEN готують новий альбом, а поки поділилися синглом
21.09.2023 473
Це буде перший альбом за 11 років. Нагадаємо, попередній, Broken Bones, вийшов 2012 року. Новий матиме назву Heaven Comes Down і стане щасливим 13-м у дискографії DOKKEN. Альбом спродюсували Білл Палмер і Дон Доккен, а зводив Кевін Ширлі, відомий роботою з AEROSMITH та IRON MAIDEN.

 

Дон розповідає про пісню: "Під час створення платівки ми написали багато музики, але часом я застрягав з текстами. Але одного разу я пішов у похід і зустрів жінку, що носила чимало намист і інших прикрас. Вона їхала на старому візку, який тягнув кінь – і застрягла в ямі. Я запитав її, чи потрібна допомога. На що вона відповіла "Ні, сонце вийде незабаром". Вона розпалила вогонь і запросила мене поїсти, і ми почали розмовляти. Вона говорила ламаною англійською та виглядала як представниця навахо. Перше, що вона сказала мені: "Ти робиш музику", і я був заінтригований цим, тому ми сиділи там кілька годин і розмовляли. Вона виглядала дуже старою, але мудрою. Вона розповіла мені про своє життя в резервації, і я сказав їй про моє життя. Вона сказала мені, що я заблукав, що мені було смішно, оскільки вона, здавалося, заблукала, але це не так. Була непроглядна темрява. Вона підвела очі та сказала: «Зірки ведуть мене», і почала говорити мовою навахо. Цей досвід був сюрреалістичним".
 
В підсумку Дон дістав домкрат зі своєї вантажівки, витяг її візок із ями, вони разом ту яму засипали, щоб більше ніхто не застряг – а далі розійшлися. Тепер от є пісня.

 

Альбом DOKKEN видадуть наприкінці жовтня.

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я завжди сумніваюсь. Коли роблю новий альбом, то думаю: господи, я записав стільки платівок! Як мені ще зацікавити народ? Може мені просто щастить, що я досі популярний? Paul McCartney

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом