-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Eagles — Hotel California

Жадан і Собаки запрем'єрили свіже відео (і пісню, звісно) – Рогань

Жадан і Собаки запрем'єрили свіже відео (і пісню, звісно) – Рогань
20.09.2023 618
Гурт коментує, що в результаті творчої співпраці їх та молодого українського режисера Антоніо Лукіча вийшла повчальна й меланхолійна історія про безтурботність дитинства, п'янкий чар підліткового зростання та важливість горизонтальних соціальних зв'язків (будь-який харків'янин з цим погодиться – не важливо, з Рогані чи з ХТЗ.

 

Ну а тромбоніст Олександр Меренчук просто знущається, здається: "Сковородинівський принцип сродної праці передбачає амбівалентне трактування етичного начала в людині. Ми керуємося своїми засадами та переконаннями тією ж мірою, якою вони шукають у нас свого продовження. Все в цьому світі тримається на основі угоди – суспільної, моральної, виховної. В цьому запорука нашої рівноваги".
 
І не погодитись складно, і не залипнути неможливо. А чудове емоційне й повчальне відео закінчується цитатою "не чипай чуже, бо отримаєш п*з*и" (народна мудрість). 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Хіппі прагнули миру та любові. Ми, рокери, хотіли тільки Феррарі, блондинок та фінських ножів. Аж не віриться, що такі люди могли робити таку глибоку музику! Alice Cooper

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом