-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Riffmaster презентує нову пісню Промені Факелів

Riffmaster презентує нову пісню Промені Факелів
21.07.2023 1856

Riffmaster презентує нову пісню "Промені Факелів". Це перша робота музиканта, де текст належить не йому. Автором лірики є його побратим по Силам спеціальних операцій ЗСУ.

 

"Він мені написав, каже: "Братику, скажи щось приємне про віршик, бо щось якась така хандра напала". Це буквально цитата. Я почитав і вже на третьому рядку у мене в руках була гітара, я просто вже співав цю пісню. Знаєте, так буває, як з піснями "Земля", "Тихо Прийшов, Тихо Пішов", 'Герої", це ніби до твого мозку приєднується якась вища космічна сила і просто рухає твоїми пальцями чи ручкою, яка в тебе в руці. Моя одна подруга сказала: "Таке враження, що коли створювалася ця пісня, то тебе поцілував сам бог", — пригадує Андрій "Riff" Антоненко. Попри те, що музикант не є автором тексту, він настільки близький йому, що здається, що його написав він сам, адже пережив щось подібне, і кожен рядок у пісні говорить сам за себе. "Буквально сам за себе. Про людей, про події, про те, що війна змінює і урівнює буквально все. Немає багатих, немає бідних. Жодні багатства не мають жодного значення, жодного сенсу, коли в тебе летять бомби, по тобі стріляють, коли розриваються ракети і гинуть люди, діти. Тому мені дуже пощастило, що так от з’явилися ці влучні на 100 % в мозок і в серце слова і що прийшло те натхнення, щоби була можливість озвучити і проспівати цей шикарний текст", — розповів Riff.

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Наша справа – це не показувати технічні викрутаси на гітарі, а збуджувати в людях справжні емоції! David Gilmour Pink Floyd

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом