-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Radio ROKS Рок. Тільки рок!
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Сьогодні БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували відео до нового синглу Дим

Сьогодні БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували відео до нового синглу Дим
21.07.2023 1232
Емоційне відео знімалося в двох країнах. Перший етап відбувся у Києві і в ньому – буденне життя гурту: гримерка, робота роад-крю та підготовка концерту. Другий етап та розв'язка кліпу відбувається на березі Атлантичного океану, на мальовничому португальському пляжі Адрага, де кілька років тому гурт знімав відео "Зорі запалали". Це не просто та сама локація. Режисер відео відтворив усі деталі попередньої відеороботи, навіть ракурс з'омки – і те саме ліжко, що стояло в кадрі 5 років тому. (До речі, "Зорі запалали" – це вже 23 мільйони переглядів на YouTube)

 

А Сергій Танчинець коментує: "Готуйте свої серця. Ця пісня є спробою передати безнадійність, біль і розчарування у певних життєвих ситуаціях. Вона є вираженням особистих емоцій та переживань багатьох людей. Переживань, з якими люди так чи інакше стикаються у відносинах або ж у житті загалом".

 

Попереду у Без Обмежень – масштабний благодійний тур країнами Європи. Гурт також навідає Америку, Канаду, Велику Британію, і, звісно ж, виступатиме в українських містах. Усі концерти туру - благодійні та спрямовані на закупівлю дронів та автомобілів для Збройних Сил України. 

 

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Більшість шлюбів не тривають так довго, як наш шлюб із Queen. John Deacon Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом