-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Def Leppard Two Steps Behind
Раніше звучали
19:12
Бойовий Привіт
БОЙОВИЙ ПРИВІТ ПРОГРАМА 720
⌚ ще раніше
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Def Leppard — Two Steps Behind

Сьогодні БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували відео до нового синглу Дим

Сьогодні БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували відео до нового синглу Дим
21.07.2023 850
Емоційне відео знімалося в двох країнах. Перший етап відбувся у Києві і в ньому – буденне життя гурту: гримерка, робота роад-крю та підготовка концерту. Другий етап та розв'язка кліпу відбувається на березі Атлантичного океану, на мальовничому португальському пляжі Адрага, де кілька років тому гурт знімав відео "Зорі запалали". Це не просто та сама локація. Режисер відео відтворив усі деталі попередньої відеороботи, навіть ракурс з'омки – і те саме ліжко, що стояло в кадрі 5 років тому. (До речі, "Зорі запалали" – це вже 23 мільйони переглядів на YouTube)

 

А Сергій Танчинець коментує: "Готуйте свої серця. Ця пісня є спробою передати безнадійність, біль і розчарування у певних життєвих ситуаціях. Вона є вираженням особистих емоцій та переживань багатьох людей. Переживань, з якими люди так чи інакше стикаються у відносинах або ж у житті загалом".

 

Попереду у Без Обмежень – масштабний благодійний тур країнами Європи. Гурт також навідає Америку, Канаду, Велику Британію, і, звісно ж, виступатиме в українських містах. Усі концерти туру - благодійні та спрямовані на закупівлю дронів та автомобілів для Збройних Сил України. 

 

 

 

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Коли я зрозумів, що рок живе всюди? Це коли люди, які подорожували Амазонкою, розповіли мені, що діти туземців  прали білизну у ріці та наспівували Wind Of Change. Klaus Meine Scorpions

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом