-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Nonpoint видали свіжий трек на власному незалежному лейблі гурту, 361 Degrees Records

Nonpoint видали свіжий трек на власному незалежному лейблі гурту, 361 Degrees Records
18.07.2023 365
Пісню спродюсував кріс Коль'єр, відоми роботою з Korn і Whitesnake. У відео ж показали "веселий, творчий та комічний" бік гурту. Nonpoint запустили власний лейбл 2 роки тому – і викладали відео, як створюється музика, на офіційному каналі на ютубі. За словами фронтмена, у них є дуже талановита команда, з якою вони працюють протягом п'яти років (хоча є незалежними лише два роки).

 

Цитата: "Видавати нас чи когось ще завжди великий ризик для лейбла. Зараз я особливо це розумію. І це не завжди в їхніх інтересах. Ми ж зі своїм гуртом готові ризикувати нашими копійками. Тож, це не провина лейблів і не наша провина. Вони роблять як вони роблять, а ми по-своєму".
 
Власне, тепер гурту потрібно поєднувати бізнес і творчість. Вирішувати купу юридичних і комерційних питань. Але вони впевнені, що впораються. Трек увійде до мініальбому Heartless, який ми почуємо 17 листопада. І це не лише цифровий вигляд, а й обмежений наклад на КАСЕТАХ, які будуть продаватися разом з касетним програвачем під брендом NONPOINT.

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Якщо музика базується тільки на іміджі, а не на натхненні – то її швидко забудуть. Не дивно, що наші пісні пам‘ятають вже 30 років. Phill Collen Def Leppard

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом