-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Гурти Swift та Two Streets поділилися спільною піснею

Гурти Swift та Two Streets поділилися спільною піснею
27.06.2023 476
Swift записали пісню разом з фронтменом гурту Two Streets Максимом Онанком та барабанщиком Тартака Ярославом Вільчиком. Як і минулий проект "Живий" #НаШапку, пісню було записано у колаборації з іншими музикантами. Цього разу Swift співпрацювали з фронтменом гурту Two Streets Максимом Онанко та барабанщиком Тартака Ярославом Вільчиком. Музиканти сподіваються, що їх нова пісня стане для українців ще одним джерелом натхнення й сил у ці важкі часи і допоможе відшукати "надважливе" всередині себе.

 

Цитата про пісню: "Цей трек закликає замислитися над тим, що саме дійсно має значення для кожного з нас. Незалежно від часів та умов кожен має поставити собі запитання про свої справжні життєві цінності. Ми часто розмінюємося на непотрібні речі, витрачаємо себе даремно, і лише в критичних ситуаціях приходимо до справжнього розуміння що саме є надважливим для нас, і як незворотьно багато ми втрачаємо не цінуючи це".

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Хіппі прагнули миру та любові. Ми, рокери, хотіли тільки Феррарі, блондинок та фінських ножів. Аж не віриться, що такі люди могли робити таку глибоку музику! Alice Cooper

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом