-
Поділіться з друзями! 
🔊
Aerosmith — Crazy

Океан Ельзи представив оновлену версію пісні “Я їду додому”

Океан Ельзи представив оновлену версію пісні “Я їду додому”
15.06.2023 554
Нова версія, як і відео до неї, є частиною кампанії по збору на обладнання та транспорт для 146 саперних груп ЗСУ. На розмінування українських територій гурт переказав 500 тисяч гривень. Цей збір має назву "Нам тут жити", його проводять "Київстар" та фонд "Повернись Живим".

 

Музиканти коментують: "Нова версія "Я їду додому" є присвятою і нашою щирою вдячністю саперам, які щоденно ризикують життям, очищуючи нашу країну від мін. За останні роки багато звичних слів набули нових сенсів: турнікет, бавовна, пташка, мопед, банка, тривога… Так і наша пісня, написана понад 15 років тому, давно і добре відома «Я їду додому», зараз звучить зовсім інакше: чуттєво, з болем, але з надією, з непохитною  вірою в наш дім-Україну!"
 
Гурт закликає приєднуватися до збору. Кошти від монетизації відео на всіх музичних платформах також будуть долучені до його суми. Щодо кліпу, головна героїня зворушливої історії – дівчина-сапер. 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я роблю музику для власного задоволення. І приємно, що вона приносить задоволення не тільки мені, але й іншим. Jeff Lynne ELO

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом