-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Anthrax — T.N.T.
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

ACCEPT видали живе відео на пісню Samson And Delilah

ACCEPT видали живе відео на пісню Samson And Delilah
31.05.2023 246
Гурт коментує, що їм дуже пощастило залучити як скрипальку Аву Ребекан-Рахман – спеціально для виконання цього треку, щоб справді зачарувати аудиторію!

 

Цитата: "Ава виступала по всьому світу як солістка, від Карнегі-холу до Берлінської філармонії. Ми вперше зустрілися та співпрацювали з нею в нашому Symphonic Terror у 2019-му, д е вона влаштовувала справжню дуель з гітаристом Вольфом Хоффманом у багатьох музичних творах. Тож, зараз ми б не могли придумати кращого!".
 
Торік у квітні Рахман оголосила у себе в Інсті, що вона зустрічається з Хоффманом протягом останніх трьох років, назвавши це божевільним безладом, блаженни, захоплюючим, серцерозбиваючим, зцілюючим союзом і коханням.

 

Казала: "Як професійний музикант, я знаю, як рідко буває ТАКА хімія з іншим колегою. Не кажучі вже про стосунки скрипальки та метал-гітариста. Він був з іншою людиною понад 40 років, я теж провела своє життя з одним чоловіком. Але життя справді сповнене дива, коли ми відкриваємо свої серця знову".

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Пісня – це як дитина. Ти її зрощуєш. І, як і з дітьми, буває, що доки вона зросте, із чогось фантастичного, пісня перетвориться на справжнє розчарування. Phil Collins Genesis

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом