-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
The Rasmus First Day Of My Life
Раніше звучали
09:36
Фома і Мандри
Українскьий військовий забіг
⌚ ще раніше
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] The Rasmus — First Day Of My Life
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

Прем'єра від Фіолет!

Прем'єра від Фіолет!
26.05.2023 615
Як зазначає гурт, це одна з небагатьох пісень Фіолету, написана після 24 лютого 2022 року, яка НЕ Є прямою префлексією на війну, цитата: "Радше це щира сповідь людини з багажем років та досвідів, яка готова визнавата власні помилки, вади – і боротися за щастя найближчих. Тлумачити слова, мабуть, не потрібно. Кожен відшукає там свій рядок і нагадування про пережите. Для нас це новий рівень відвертості зі слухачем, підкріплений важливим усвідомленням того, що час в нашій країні віднедавна побіг швидше ніж десь-інде, і жити потрібно вже. Жити, боротися, любити"
 
Відео до пісні зняли подружжя Варвари та Віталія Шевчуків, які вже пару разів працювали з Фіолетом. Зйомки прохолили в Луцьку на батьківщині головних героїв і самого гурту. А герої – військовий і волонтерка. Це керівниця волонтерського штабу "Ангар", що є однією з найбільших волонтерських організацій у Волинській області – та Олексій Кушнєр, бойовий медик ЗСУ. Пара зіграла самих себе після довгої розлуки через війну. 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Викинути телевізор з вікна готелю? Це не наш стиль! А от розтрощити готельний номер – це цілком нормально. Noddy Holder Slade

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом