-
Поділіться з друзями! 
🔊
Guns N' Roses — November Rain

Наклейка Radio ROKS тепер і у військовій літературі

Наклейка Radio ROKS тепер і у військовій літературі
01.03.2019 5793
Днями наша слухачка Анастасія Громова звернула нашу увагу на абзац книги "Військовий непотріб" автора Василя Паламарчука, в якому фігурує наклейка Radio ROKS:
 
На нашій башті з лівого і правого боків були наліпки "RADIO ROKS 107,6 FM" з крилами (її мій кум Павло організував). А на задній стороні башти — оригінальна наклейка "RADIO ROKS", нам її передали прямо з Києва, з радіостанції. Ми ці наліпки трохи забризкали зеленою фарбою, щоб не демаскували. Якраз по цих крилах нас завжди впізнавали всі ремонтники і заправники. Крім того, це був чудовий антураж для селфі.
 
Соня Сотник зв'язалася з автором і він розповів трохи про себе. Василю — 38 років, за освітою він — юрист. У 2014 році він став артилеристом у 28-й бригаді. Спочатку, Василь публікував уривки з військового життя на Facebook, а за три роки вони перетворилися на книгу про простих військових однієї артилерійської батареї які жили, воювали і просто робили свою роботу. Замовити книгу можна, написавши автору у Facebook.
 
Також, слухайте свіжу рубрику "Про Особисте", де Соня розповіла про книгу "Військовий непотріб".

Джерело

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Кожен рік для мене – це випробування. Бо я маю пройти випробування часом, випробування фанами, випробування всім на світі! Мені треба тримати марку! Matthias Jabs Scorpions

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом