-
Поділіться з друзями! 
🔊
4 Non Blondes — What's Up

Five Finger Death Punch видали кліп The Tragic Truth

Five Finger Death Punch видали кліп The Tragic Truth
13.01.2022 1969
Фото: youtube
Five Finger Death Punch видали кліп The Tragic Truth. У 2011 році ця пісня увійшла як бонус-трек до однієї з версій третього альбому, а згодом у 2020 році увійшла до збірки A Decade Of Destruction - Volume 2. За словами гурту, пісню, яку написали для альбому American Capitalist, свого часу просто не встигли вчасно закінчити. Тож вона вийшла бонусом до цифрового видання й не отримала належної уваги — багато хто з фанів навіть не знають про неї.

 

Аж ось з'явився привід віддати шану цьому твору. Відео видали на День народження Айвена Муді — 42-річчя. До того ж неподалік цієї дати стояла ще одна — 42 місяці тверезого життя. Тож нове відео — підтримка для тих, хто також долає залежність. Гурт коментує:
 
Це послання тим, хто зараз намагається триматися. Знайте, що ви більше, ніж ваша залежність — і ви не одинокі. Зверніться по допомогу. Айвен повернувся з мертвих у прямому сенсі слова. Він зайшов надто далеко. І якщо йому вдалося впоратися — вам це також вдасться. 
 
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Звідки береться наш драйв на сцені? З ДНК! З 12 річного віку. З 200 рок-концертів, які ми відвідували з дитинства! Ми взяли з них найкраще! Joe Elliott Def Leppard

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом