-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Radio ROKS Рок. Тільки рок!
Раніше звучали
21:11
Theory
History Of Violence
21:05
The Doors
Riders On The Storm
⌚ ще раніше
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Five Finger Death Punch видали кліп The Tragic Truth

13.01.2022   1734
Фото: youtube
Five Finger Death Punch видали кліп The Tragic Truth. У 2011 році ця пісня увійшла як бонус-трек до однієї з версій третього альбому, а згодом у 2020 році увійшла до збірки A Decade Of Destruction - Volume 2. За словами гурту, пісню, яку написали для альбому American Capitalist, свого часу просто не встигли вчасно закінчити. Тож вона вийшла бонусом до цифрового видання й не отримала належної уваги — багато хто з фанів навіть не знають про неї.

 

Аж ось з'явився привід віддати шану цьому твору. Відео видали на День народження Айвена Муді — 42-річчя. До того ж неподалік цієї дати стояла ще одна — 42 місяці тверезого життя. Тож нове відео — підтримка для тих, хто також долає залежність. Гурт коментує:
 
Це послання тим, хто зараз намагається триматися. Знайте, що ви більше, ніж ваша залежність — і ви не одинокі. Зверніться по допомогу. Айвен повернувся з мертвих у прямому сенсі слова. Він зайшов надто далеко. І якщо йому вдалося впоратися — вам це також вдасться. 
 
 

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Що таке хороший рок? Це незрівнянна мелодія накладена на незрівнянні рифи. Для мене – це секрет всього. Steven Tyler Aerosmith

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом