-
Поділіться з друзями! 
🔊
Godsmack — Take It to the Edge

Філ Радд на суді частково визнав свою провину

Філ Радд на суді частково визнав свою провину
22.04.2015 2408
За повідомленнями новозеландської преси, у вівторок вранці барабанщик AC/DC Філ Радд визнав себе винним за деякими висунутим йому обвинуваченнями. Це стосується зберігання амфетаміну та марихуани, і (частково) погрози вбивством. Взагалі не дуже зрозуміло, яким чином Радд погодився з усіма звинуваченнями, які заперечував раніше -  за повідомленнями преси, які кожен тлумачить по-своєму, на засіданні суду барабанщик зберігав мовчання і на питання відповідати відмовлявся.
 
Факти залишаються ті ж - у листопаді минулого року в будинку музиканта були знайдені 0,448 г амфетаміну та 91 г марихуани, а також зроблений "в серцях" вересневий телефонний дзвінок з погрозами. Наступне судове засідання відбудеться у червні.
 
У вівторок багато ресурсів не дуже розібравшись, вже "посадили" Радда. Хтось навіть писав, що Філ Радд визнав себе винним у вбивстві. Потім з більшості порталів ця новина просто зникла. Чекаємо червня і сподіваємось на позитивний кінець цієї заплутаної історії.

Потрібна допомога

📱 Слухайте зі смартфона

🎫 Купуйте квитки онлайн

Рок-цитата наступна

Що для мене популярність? Це коли всі починають тебе любити, коли ти вже закопаний на 6 футів в землі. John Lennon Beatles