-
Поділіться з друзями! 
🔊
Scorpions — Lonely Nights

Яку книгу подарувати підлітку

Яку книгу подарувати підлітку
27.06.2024 89
У підлітковому віці, тому самому незбагненному періоді між дитинством та юністю, коли світогляд лише формується, смаки в книжках завжди суттєво змінюються. Саме тому підліткова література відчувається її читачами як ковток свіжого повітря завдяки характерним сюжетним і наративним особливостям. Історії для тинейджерів завжди більш емоційні та часто мають складний і заплутаний сюжет. До речі, завдяки цьому їх часто так полюбляють і дорослі. Тож якщо виникла потреба шукати подарунок для підлітка, і вибір пав на книгу, у книгарні ReadEat знайдеться історія, в яку він чи вона поринуть із головою.

Саллі Ґрін. Напівзагублений


Жити в альтернативній Англії, де століттями воюють Білі та Чорні відьми, вкрай непросто. Так чи інакше, саме така нелегка доля спіткала 16-річного хлопця, на ім'я Нейтан. Йому не пощастило народитись у сім'ї могутнього Чорного мага та Білої відьми. У світі, де немає напівтонів, а є лише дві сторони, немає нічого гіршого, ніж бути напівкровкою. Ситуацію погіршує також те, що Рада Білих відьом забороняє хлопцеві бачитись із коханою. А на свій 17-й день народження Нейтан повинен отримати Дар, інакше він загине.Т. Дж. Клюн. Дім у волошковому морі


У цій книзі звичайні люди та володарі надприродних здібностей вимушені співіснувати. Інспектор, на ім'я Лайнус Бейкер, вирушає в подорож до таємничого притулку, розташованого на острові. Там, під патронатом директора притулку Артура Парнаса, живуть діти з надприродними здібностями. Головна задача інспектора — переконатися, що діти в порядку. Історія обертається навколо ідей прийняття того, що всі люди різні, та фокусується на роздумах про сутність добра та зла. Як зазначають рецензенти, читання роботи Т. Дж. Клюн відчувається надзвичайно комфортно, а атмосфера немов загортає в м'яку ковдру.

Дженніфер Лінн Барнс. Ігри спадкоємців


Життя підлітка, сповнене переживань щодо старшої школи та майбутнього вступу до коледжу, може в одну мить перевернутися догори дриґом. 17-річна Айворі навіть і не підозрювала, що загадковий мільярдер, одержимий головоломками, заповість їй усі свої статки. Єдина умова, виставлена багатієм, — дівчина мусить прожити цілий рік у сімейному маєтку разом з усіма його родичами. Певна річ, рідня мільярдера зовсім не в захваті від сусідства з такою гостею. Сам будинок сповнений зловісних загадок і потаємних ходів. Як виграти в цю гру — останню велику загадку ексцентричного багатія? Як співіснувати з повним будинком людей, які тебе ненавидять? І як не втратити себе у світі привілейованих багатіїв? Читач має разом з Айворі знайти відповіді на всі ці питання.

Інформація розміщена на правах реклами

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Що для мене популярність? Це коли всі починають тебе любити, коли ти вже закопаний на 6 футів в землі. John Lennon Beatles

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом