-
Поділіться з друзями! 
🔊
Black Sabbath — Looking For Today

Де краще встановити бойлер

Де краще встановити бойлер
22.02.2023 1056
З проблемами централізованого гарячого водопостачання чи навіть його браку краще придбати водонагрівач. Однак перш ніж купувати корисний прилад, необхідно добре продумати місце його встановлення. Бойлер — це немаленький пристрій, тож гармонічно вписати його в інтер’єр будинку складно. Тут важливо поєднати можливу точку монтажу з типом апарату.Підлогове встановлення бойлерів великих об’ємів

Такий водонагрівач, як правило, можуть собі дозволити мешканці приватних будинків, котеджів, дачних ділянок. Адже він досить важкий для монтажу на стіну чи стелю, а місця займає чимало. Головна перевага пристрою — великий об’єм теплої води. Водночас виникають проблеми з розміщенням. Найкращим варіантом стане підвальне приміщення, де великий агрегат нікому не заважатиме. Також можна поставити його у ванній, якщо дозволяє площа кімнати.

На сайті Eldorado.ua можна ознайомитися з асортиментом таких моделей. На торгових сторінках зазначена на всі бойлери ціна з повним описом функцій та технічних характеристик. Тож визначитися з оптимальним варіантом буде нескладно.

Настінні моделі найбільш популярні

Ці класичні модифікації поширені як у приватному секторі, так і в багатоквартирних будинках. Вони відрізняються меншими розмірами порівняно з попередніми варіантами, але мають достатній об’єм, щоб задовольнити запити сім’ї. Для кріплення використовуються спеціальні кронштейни. Пристрої бувають двох видів:
  • вертикальні;
  • горизонтальні.
Вертикальні моделі найбільше підходять для розміщення у ванній або на кухні. Поєднати прилади з інтер’єрами інших кімнат досить складно. Єдиним варіантом, де бойлер не буде виглядати недоладно, — стиль лофт, однак за умови відповідного зовнішнього оформлення. Горизонтальні монтуються під стелею. Це значно полегшує розташування пристрою. Такий водонагрівач не буде займати корисний простір. Хоча експлуатація дещо ускладниться через далекий доступ до управління.Маленькі бойлери для задоволення найважливіших потреб

Хоча компактний агрегат до 40 л не може задовольнити запити великої сім’ї, проте є чудовим рішенням для маленької квартири. Однією з переваг вважається розмір. Заховати такий прилад значно легше, ніж бойлер на 80 л. Для цього можна виділити місце в шафках під або над мийкою чи в ніші ванної кімнати. До того ж вода нагрівається швидко в невеликому об’ємі, тож нову порцію гарячої рідини чекати недовго.Водонагрівач — чудова альтернатива центральному водопостачанню. Він дає змогу насолоджуватися теплою водою за власним бажанням у будь-який час. Потрібно лише знайти відповідне місце в помешканні та вибрати з його урахуванням модель девайса.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Ти розумієш, що став професіоналом,  коли тебе починають копіювати. James Hetfield Metallica

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом