-
Поділіться з друзями! 
🔊
Моторролла — Аеліта

Як захистити телефон від пошкоджень та злодіїв

Як захистити телефон від пошкоджень та злодіїв
11.01.2023 659
Смартфон – це гаджет, який зберігає не лише ваші контакти, родинні фото та улюблені мелодії. Часто це також гаманець, робочий інструмент та сховище особистих даних, від документів в «Дії» до історії покупок в окремих магазинах. Саме тому дехто каже: «В телефоні - все моє життя!». Найпоширеніший спосіб фізичного захисту - чохли для телефонів. Але чи є панацея від усіх можливих ризиків?

Захист від механічних пошкоджень

Звісно, є моделі смартфонів, корпус яких зроблений з надміцних матеріалів. Вони розраховані на використання в екстремальних умовах – туристами, спортсменами, військовими. Але більшість телефонів потребують обережного поводження та додаткового захисту.

Чохол та тримач

Чохол - ще й яскравий аксесуар, який дозволить вам не сплутати свій гаджет з іншим. Ціна залежить від виробника, дизайну, додаткових функцій та матеріалу.
  • Чохли з силікону чи термополіуретану – найпоширеніший варіант. Ці матеріали добре витримують та поглинають удари, коштують недорого та придатні для нанесення будь-якого дизайну.
  • Чохли з подвійним захистом (матеріали: термополіуретан та полікарбонат) та шторкою для камери захищають краще за вищезгадані.
  • Чохол-книжка оберігає не лише корпус і кромку скла, але й весь екран повністю. В ньому також є кишені для платіжних карток чи перепустки. Такий чохол може виготовлятися зі шкіри, пластику або комбінованих матеріалів.
  • Чохол на ременці – модний аксесуар. Власник має вільні руки, телефон не вислизне з кишені, не загубиться в рюкзаку. Але треба бути обережним, щоб сам ремінець не зачепився за щось і не нашкодив власникові.
Тримач для смартфона тимчасово фіксує його на столі, в салоні авто, на велосипеді або просто на шиї власника. В магазинах з великим вибором чохлів, на кшталт vchehle.ua, зазвичай є й тримачі.

Захисне скло або плівка

Вбереже екран від незначних ударів та подряпин. Такий захист можна час від часу оновлювати. Але він може перешкоджати розблокуванню телефону за допомогою відбиття пальця, тож перевіряйте цю функцію відразу після встановлення скла чи плівки.

Окремі пристрої

В телефоні є вбудований ліхтарик, але не варто вмикати його на вулиці в вечірні часи. Краще користуватися звичайним ліхтарем. Так менше шансів упустити смартфон на землю чи «віддати» злодіям.

Те саме стосується музики – окрема аудіо-колонка не лише краще відтворює звук, але і дозволяє тримати смартфон у безпечному місці.

Захист смартфона від крадіжки

Найкраще місце для смартфону – внутрішня кишеня одягу, де ви його фізично відчуваєте. Якщо телефон знаходиться в рюкзаку чи сумочці, а ви перебуваєте в транспорті чи натовпі - тримайте їх перед собою, а не на спині чи плечі. 

Розмовляти на вулиці, особливо в місцях, де багато людей, краще за допомогою гарнітури чи навушників. Коли ви тримаєте телефон в руці, злодій легко може його вихопити і щезнути в натовпі. 

Блокування телефону – гарантія збереження як мінімум вашого особистого життя.

Види блокування:
  1. PIN-код з 4 цифр чи пароль довжиною від 6 до 8 цифр. Його легко запам’ятати, але злодій може спробувати підібрати комбінацію, якщо знає бодай щось про власника. Тож, не варто обирати дату свого народження чи номер свого автомобіля.
  2. Графічний ключ – це з’єднання лінією 4 з 9 точок. Його складніше вгадати, але також можна підгледіти. Тому взагалі не варто розблоковувати телефон на очах у сторонніх людей. 
  3. Біометричні паролі – це відбиток пальця чи сканування особи. Обидва методи гарантують високий ступень захисту, але також мають недоліки: при втраті свідомості власником будь-хто може скористатися його пальцем, а пошкоджена камера може «відмовитись впізнавати» власника.
Захист від шахраїв

Це окрема тема з цифрової безпеки для будь-яких пристроїв, яка стосується різних питань: доступу до різноманітних сервісів, створення резервних копій, встановлення антивірусу, вчасного завантаження оновлень від виробника і так далі. Щодо смартфону, головне – завантажуйте тільки офіційні додатки, не підключайтесь до відкритих мереж WiFi, не давайте телефон в руки незнайомим людям. Бережіть себе та своє особисте життя!

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Вважаєте, що рок це суцільна розвага? – Подивіться на мозолі на моїх руках! John Bonham Led Zeppelin

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом