-
Поділіться з друзями! 
🔊
Nightwish — Wish I Had An Angel

Рок-музиканти та їхні улюблені авто

Рок-музиканти та їхні улюблені авто
27.10.2020 3629

Рок-музиканти часто відомі не лише любов’ю до дорогих гітар, але і пристрастю до автомобілів. Ми підібрали відомих рокерів, у яких є власні погляди на те, як має виглядати презентабельна машина.


Піт Таунсенд і його «Мерседес S 600 Пульман»

Піт Таунсенд — британський рок-співак, композитор і автор майже всіх пісень The Who. Щоб купити машину своєї мрії, Піт збирав гроші 5 років. Хоча модель автомобіля не є стандартним вибором людей його покоління, але класика є класика. З шинами Goodyear — взагалі ідеально.


Фредді Мерк'юрі і «Студебекер», чемпіон 1950

Фредді Мерк'юрі — легендарна особистість, тому його машина виглядала не так, як у інших. Він був власником «Студера», який виграв на конкурсі. І довгий час вони були нерозлучними супутниками.Джефф Бек і «Форд Купе»

Бек — колекціонер автомобілів. Його фаворити — «Форди Купе» і родстери. Також у Джеффа є копія «Форда Купе» 1932 року з 3 вікнами з фільму «Американське графіті». Ідея створення автомобіля прийшла тоді, коли Бек програв на аукціоні, де продавався оригінал.Брюс Спрінгстін і «Шевроле Корвет»

Рок-музикант придбав автомобіль зі знижкою до випуску свого альбому в 1975 році. В альбомі є пісня, в якій згадується інший автомобіль — «Шевроле Корвел Бель Ейр».Джон Леннон — «Ролс Ройз»

Один з найдивовижніших автомобілів у світі. Весь світ побачив машину в 1967 році, коли Джон її купив. Автомобіль відомий різнобарвним кольором кузова. Леннон користувався машиною з 1967 по 1974 рік.Кіт Мун — «Феррарі Діно 246»

Британський рок-музикант Кіт Мун обожнював машини. І одним з його фаворитів був «Феррарі Діно 246».

Сюзі Кватро і «Остін Рубі»

Сьюзі Кватро — рок-співачка, яка в 1982 році відкривала фестиваль машин, очолюючи колону автомобілів на «Остін Рубі». З тих пір цей автомобіль займає окреме місце в серці Сьюзі.Сонні і Шер та їхні «Форд Мустанги»

Створені спеціально для рок-дуету подружжя Сонні і Шер в 1966 році, «Форд Мустанги» відрізнялися розміром і забарвленням, але були шалено схожі. Виявляється, це був рекламний трюк, який обійшовся парі в круглу суму.Фото з images.pexels.com

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Найбільша емоція в року – це те, що він заряджає оптимізмом! Brian May Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом