-
Поділіться з друзями! 
🔊
Rammstein — Sonne

До Дня Українського козацтва — Музика Сильних

До Дня Українського козацтва — Музика Сильних
13.10.2020 13166
До Дня Українського Козацтва ми підготували для вас добірку "Музика сильних" — пісень, що додають сил та впевненості в перемозі. 

СКАЙ — Україно
Слова і мелодія пісні "Україно" були написані в середині вісімдесятих. Тарас Петриненко, автор пісні, не наважувався записати її, адже в ті часи за патріотичну пісню могли "пришити" український націоналізм, бо як каже автор "тоді можна було любити лише “советскую Родіну". Петриненко записав пісню таємно на державній студії звукозапису у 1987 році. Це справді музичний шедевр і просто величний твір. У 2014 гурт СКАЙ записав власну версію пісні, якою відтепер завершує всі свої виступи.
 
 
 
Riffmaster — Тихо прийшов, тихо пішов
Про характерників, воїнів з надможливостями, історіограф козацтва Яворницький пише, що вони могли проникати крізь стіни і звільнюватися з зав’язаних мішків, переходити річку, завмираючи на її дні; зазирати за кілька верст, насилати на ворога ману, що ті замість козаків бачили чагарі або дерева. Тож Андрій Антоненко, лідер гурту Riffmaster, мав рацію, називаючи сучасних розвідників нащадками характерників. А пам'ятаючи про те, що характерника ні вогонь, ні шабля, ні куля не брали, мимоволі згадуєш про наших кіборгів: крилатим став вислів "вони вистояли, не вистояв бетон". Віримо, що і сам Андрій вже скоро вийде з-за грат, де утримується вже майже рік за дуже дивними і не доведеними звинуваченнями. Ми чекаємо.
 
 
 
БеZ Обмежень — Моя Країна
У березні 2014 року, коли ще не всі розуміли, що відбувається в Києві, в Криму і на Сході, лідер гурту Беz Обмежень Сергій Танчинець заявив: "Думаю, що сьогодні не має бути нічого сірого: є біле і чорне. За будь-яких обставин слід поважати країну, в якій живеш". То був рік 15-ліття колективу.  А коли вийшла пісня "Моя Країна", гурт святкував уже 20-ліття. Кліп до пісні, присвяченої Дню пам'яті Героїв небесної сотні, дебютував 20 лютого 2019 року. До нього увійшли кадри за останні 5 років, які довели справедливість сказаного Сергієм: ти не можеш бути посередині, ти або патріот, або ворог. 

 
 
Kozak System — Сила і Зброя
Слова для цієї пісні написав Гліб Бабич — не поет і не музикант. Він командир взводу вогневої підтримки десятої гірсько-штурмової бригади "Едельвейси". Коментуючи появу нової пісні, записаної гуртом Kozak System, автор заявив: "Ми сильні. У нас є зброя. Ми не хочемо нічого боятися, нехай бояться наші вороги. Ми даруємо цю пісню всім, хто захищає і захищав Україну. Але в першу чергу Збройним Силам України. Тому, що тут поруч три слова. Головне з них — "Україна". А поруч стоять "Сила і Зброя". 
 
 
 
Шабля — Браття Українці
На початку 2014 року автор пісні "Браття Українці" не міг знати двох речей. Що її настільки полюбить народ; і що вже за кілька місяців тисячі поки ще цивільних українців збиратимуться на фронт, наспівуючи її слова: "Не плачте за мною, якщо в полі згину, все віддам за любу неньку мо́ю Україну!". Рівно 5 років тому на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників антитерористичної операції отримала офіційний статус Гімну АТО.
 
 
 
Тарас Тополя & Олександр Рожко — Не сумуй
Олександр Рожко — професійний солдат; ще 2014 року він пішов захищати Україну від російської агресії. Тарас Тополя — професійний музикант, очолює гурт Антитіла; відомий волонтер, який десятки разів бував на сході. Цих двох хлопців об'єднав не лише патріотизм та віра в Україну, а й пісня. У 2017 Тарас поклав на музику тексти, написані Олександром. В назві пісні — слова, які Сашко каже дружині, коли їде на війну: "Не сумуй!".
 
 
 
Тартак — Висота (Ніхто крім нас)
Лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський ніколи не був осторонь проблем нашого суспільства і нашої Країни. У вересні 2014 року, після концерту на підтримку нашого війська на сході, він отримав прохання від десантників написати пісню для підтримки бойового духу. Вже наприкінці осені в мережі з’явилась композиція з присвятою десантникам, добровольцям і українським воякам в цілому під назвою "Висота". Також було створено патріотичне відео на цю пісню, для якого використали кадри з реальної сучасної війни.
 
 
 
Бez Обмежень feat. Kozak System & СКАЙ & Артур Данієлян — Героям
Пращури українців неодноразово об'єднувалися з пращурами білорусів проти спільного ворога. Від битви на Синіх водах проти золотої орди в 14-му столітті до спільних походів проти московської орди 17-го століття. Єдність із білорусами не втрачено і в наші дні. Коли в Мінську й інших тамтешніх містах народ повстав проти нинішнього диктатора, українські громадські і мистецькі діячі об'єдналися навколо гуртів Скай, Kozak System і Беz Обмежень, які записують аудіо- і знімають потужну відеоверсію пісні "Героям".
 
 
Riffmaster — Сенс
За останні роки все більше руйнується ще один стереотип, що понад три століття москва нав'язувала нам: "українці, ви — жертви, а вся історія ваша — це історія страждань і поразок". Нація, що віритиме в таке, навряд чи здатна на спротив. Але: реальна історія нашої держави налічує безліч перемог, одна згадка про які бісить ворога. У кліпі на свою пісню "Сенс" гурт Riffmaster розмістив дві прості речі: втілені нашими сучасниками образи українських воїнів різних епох, а також текстові згадки про найбільші їхні перемоги — від часів Русі до вдалих операцій зі звільнення міст Донбасу.
 
 
Океан Ельзи — Мить
У серпні 2015 року дебютне виконання пісні "Життя починається знов" припадає на поранених бійців АТО, яких автор Святослав Вакарчук відвідав у Львівському госпіталі. Перед однією з палат лікар попередив музиканта, що зараз він побачить неймовірно скаліченого чоловіка. Святослав згадує: "Я хвилювався лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив упевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом". Того ж вечора була готова нова пісня — Мить. За два роки по цьому вона прикрасить собою кінокартину "Кіборги" — фільм про нездоланних українських воїнів, які 242 дні тримали донецький аеропорт. Не можемо не повторити крилатий вислів: "вони вистояли, не вистояв бетон". 
 


Партнер — Мужній бренд КОZАЦЬКА РАDА. УКРАЇНСЬКИЙ ХАРАКТЕР.
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Ми завжди були в бізнесі тільки заради музики. А от дівчата, які виснуть на тобі після концерту – це приємний бонус. Phill Collen Def Leppard

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом