-
Поділіться з друзями! 
🔊
Manowar — Die For Metal

Бізнес-таланти гурту Kiss

Бізнес-таланти гурту Kiss
08.05.2019 2869
1977 року Kiss було визнано найпопулярнішим гуртом Штатів. Як гарячі пиріжки розліталися макіяжні набори Kiss, маски, книжки-комікси. За рік компанія збирає фантастичні на той час 10 млн доларів. Компанія NBC у 1978 році випускає повнометражний телефільм у дусі пригодницької фантастики "Kiss зустрічає привида парку". На боротьбу з черговим навіженим професором постають четверо супергероїв, кожен з яких мав індивідуальні надздібності.

Shout It Out Loud

 
 
1997 року з'являється перша лінійка вина Kiss. Чорні пляшки зі срібним гравіюванням кожного з членів гурту продавалися разом за 260$. П'ята пляшка з повним складом гурту на ній продавалася окремо. Після того було ще 5 лінійок вина, більшість — під назвами альбомів: Destroyer, Psycho Circus, Dressed To Kill. Пляшки зі срібним та золотим гравіюванням облич гурту і підписів музикантів без перебільшень прикрасили і бари, і просто інтер'єри не однієї домівки.

Rock'n'Roll All Nite

 
 
Це був геніально винахідливий спосіб збільшити продажі в чотири рази! 1978 року замість очікуваного релізу гурту Kiss на ошелешених фанів з полиць магазинів дивилися чотири пики по одній на кожній з окремих 4-х платівок. Офіційно це були сольні альбоми Ейса Фрейлі, Пола Стенлі, Пітера Кріса і Джіна Сіммонса. Але диски вийшли в один день і були оформлені в одному стилі — ну як тут не зібрати всю колекцію! Звичайно ж, купували одразу по чотири, і всі вони як одна з часом стали платиновими. Як не дивно, у чартах альбом Стенлі взяв найнижчі місця, а найвище скакнула робота Сіммонса.

Gene Simmons — Tunnel Of Love

 
 
Диско-мотиви у рок-н-ролі використовували гурти Queen, Foreigner, Pink Floyd, Rolling Stones та багато інших. Задача єдина — охопити ще більшу аудиторію, заробити ще більше грошей. Далеко не задніх пас і гурт Kiss. Так, зокрема, 1979 року виходить альбом Dynasty. Найякскравішим його диско-треком є пісня Пола Стенлі I Was Made for Lovin' You, задачу якої він і не приховував. А публіці сподобалось! Це став другий за успішністю хіт світового масштабу.

I Was Made For Lovin' You

 
 
В лютому 2006 гурт ліцензував використання власного бренду в новій лінії парфумів. Вона має дві гілки – чоловічу та жіночу. Перша Kiss Him включає в себе одеколон, шампунь, душовий гель, дезодоранти і крем для гоління. До лінійки Kiss Her входять парфуми (4 різновиди), лосьйон, душовий гель і туалетна вода. Після того, як вона виллє на себе кожен з цих засобів, ви не одноразово згадаєте назву лінійки, міркуючи над тим, як тепер її цілувати. Нехай музика сприяє вашим роздумам.

Crazy Crazy Nights

 
 
Рекорд, який важко сприйняти на віру, гурт випадково встановив у 96 році. Час, що знадобився для продажу всіх квитків на концерт у детройтському Tiger Stadium на 44 000 осіб, становить… 47 хвилин! Є й інші, не задокументовані, та не менш вражаючі факти. За квиток у перший ряд стадіону спекулянти правили $7000. Грошова сума, отримана від туру 1996 року становить $150 мільйонів. З них на квитках зароблено 45 мільйонів, решту — на сувенірах та атрибутиці.

Let Me Go, Rock 'N' Roll

 
 
Відомі гримові маски виникли ще 1973 року, коли гурт ще називався Wicked Lester, та й Сіммонс і Стенлі носили ще справжні прізвища. Звичні у ґлем-часи епатажні вбрання було вирішено створювати у стилі супергероїв, а вже грим став частиною костюмів. Персонажі, що виникли, отримали фантастичні імена. Вже 1977 року у продаж надійшов перший комікс, де вони постали в якості супергероїв. А слід за ним намальовані історії пішли нескінченною вервечкою. Полічити їх просто неможливо: десятки видавництв і сотні серій.

God Gave Rock 'N' Roll To You II

 
 
1973-го грим-маски музикантів Kiss виникли заради набуття популярності. 1983-го від них відмовилися... З тією ж метою. Правда ж, парадоксально? Але цей крок — явити публіці справжні обличчя в день виходу платівки Lick it Up – виправдав себе, і альбом став платиновим. Наступне десятиліття їхні обличчя відпочивали від гриму. Але напередодні 1996-го ті самі маркетологи, яким вдається розпродати чергову збірку хітів Kiss, постановили повернути грим та костюми! А разом із поверненням і колишніх членів гурту все це зробило тогорічний тур найуспішнішим в історії колективу.

Lick It Up

 
 
1978 року було представлено перший автомат гри пінбол у стилі Kiss, і до кінця 1980-х випустили 17 000 машин. 2001 року гра для платформи PS стала для багатьох заміною рухливій і прожерливій на монети грі. Та лише за 5 років нова слот-машина вже була в продажу. А 2015 року аж три модифіковані її версії знову потягли кошти з кишень шанувальників. Та навіть якщо ви знайдете зайві 9000 доларів, вам доведеться ще й почекати у черзі: на сайті гурту ці машини розлітаються миттєво.

I Love It Loud

 
 
На 1977 рік, коли вийшов альбом Alive II, фани вже звикли знаходити в конвертах платівок приємні сюрпризи: листівки, паперові фігурки, плакати. Це серйозно заохочувало до наступних купівель. Але другий концертник гурту вразив новаторством. З конверта сипалися тату-малюнки. З них на тіло переходили обличчя музикантів, логотипи гурту і символи: череп із кістками символ злого Сіммонса, зірка і троянда — Стенлі, Сатурн — Ейса Фрейлі, а кіт з барабаном, ясна річ, Пітера Кріса. Також там був бланк для вступу в платний клуб фанатів Kiss, які отримували різні привілеї.

Detroit Rock City

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Знаєте, люди не закохуються в мене тільки через те, що я найкращий у тому, що роблю. Але це їх проблеми. Я знаю, що я дійсно кращий! Robert Plant Led Zeppelin

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом