-
Поділіться з друзями! 
🔊
Russell Simins — Comfortable Place

10 гуртів, про возз’єднання яких ми мріємо

10 гуртів, про возз’єднання яких ми мріємо
18.01.2017 23741
Деякі із цих легендарних гуртів розпалися зовсім, якісь втратили ключових членів складу. Та ми мріємо побачити на сцені і почути в нових записах золотий склад улюблених колективів.
 
 
AC/DC повинні возз’єднатися в оригинальному складі, або припинити існування — так фани ставляться до нинішнього лайн-апу гурту. Зі знайомої команди залишається лише Ангус Янг після того, як Кліфф Вільямс заявив про вихід з ДіСі. Але чашу терпіння шанувальників переповнила поява на сцені товстуна Ексла Роуза в ролі фронтмена. Після одного з концертів AC/DC його навіть намагалися побити. Ситуацію рятує нещодавня заява Браяна Джонсона про суттєве покращення його здоров’я.
 

19 вересня 1976 екс-бітли отримали безпрецедентну пропозицію на суму 230 мільйонів доларів за возз’єднання гурту. Марну, як ми знаємо. Та кілька років тому Джеймс Маккартні, Шон Леннон, Дхані Харрісон і Джейсон Старкі заявили про намір відродити гурт батьків. Так, ми навряд чи почуємо ту саму гармонію бітлів 60-х, які тоді були удвічі молодшими за своїх нинішніх синів, та це могло б стати потужним символом безсмертності музики. А поки що пригадаємо, як все було 50 років тому.


Led Zeppelin розпалися після смерті ударника Джона Бонема у 1980-му році. З тих пір тимчасових возз'єднань гурту було кілька. Найяскравіший виступ відбувся у Лондоні 2007 року. Його хотіло побачити 20 мільйонів людей — саме стільки заявок було отримано онлайн, завдяки чому дійство потрапило до книги рекордів Гіннеса. Син Бонема Джейсон, який посів тоді місце батька, не проти долучитися до постійного складу Zeppelin, але Пейдж і Плант щось не дуже хочуть бачити басиста, Джонса.


7 років тому розпалися Oasis через сварки братів-засновників Ноеля і Лайама. Перемовини з відновлення гурту йдуть зі скреготом, бо в березні Ноель заявив, що в новому складі брата не буде, у травні – що можливо все, але за ультимативних умов. Попри ці заяви гурт збирався у жовтні 2016, щоб відзначити 25-ті роковини заснування виходом документального фільму Supersonic
53 роки тому було засновано The Kinks, а 20 років тому він припинив свою діяльність. Від початку 2000-х розмовами про возз’єднання брати Дейвіси час від часу дражнять тих, хто хоче побачити на сцені гурт-символ 60-х. Остання поява братів удвох на сцені відбулася в грудні 2015-го, що додало чуток про возз’єднання. Тоді, на виступі, що проходив у Лондонському Islington Assembly Холлі вони виконали хіт-візитівку — You Really Got Me.
 


За всю пунктирну історію гурту Rainbow ми бачили в його складі п’ятьох фронтменів. Останнього звуть Ронні Ромеро. Разом з ним легендарний Річі Блекмор відіграв цього року три концерти в рамках не менш легендарного фестивалю Monsters of Rock. Всіх, хто були на виступах, чи навіть просто чули про них, турбували питання: чи надовго повернувся Rainbow? Чи буде студійний альбом? Новоспечений басист гурту каже, що всі лише чекають наказу вождя. Сам Блекмор крутить носом і лише згадує про купу запрошень на нові виступи.

 


2013 року Ден МакКаферті заявив, що полишає гурт, якому віддав 45 років життя. Втім Nazareth продовжує гастролювати і з новим вокалістом виступив у Києві навесні цього року. Але й старий Ден відвідав з концертом нашу столицю у липні та жовтні. З дому він тікає, щоб позбутися контролю дружини та й без публіки йому тяжко, але темп гурту світового масштабу йому вже не до снаги. Та чи об’єднаються знову Назарет і МакКаферті? Так. Імовірно, в наступному альбомі гурту ми почуємо знайомий голос, і бодай одним виступом нас потішить знайомий склад.Коли Pink Floyd з Роджером Вотерсом виступив на Live 8 влітку 2005-го, усі ми згадали, наскільки ж це потужно і повірили у можливість справжнього возз’єднання. Але невдовзі пішов з життя незамінний клавішник Річард Райт і віра наша зазнала серйозного удару. Коли на початку цього року журналіст запитав у Роджера Вотерса про можливість його повернення у Пінк Флойд, він не стримав свого роздратування: "Та чого ж ви просто не спитаєте про мій улюблений колір!".
The White Stripes, рок-дует, заснований подружжям Джека та Мег Уайт, розпався 2011-го, за 11 років по тому як пара розлучилася. На відміну від Джека, Мег є зовсім не публічною особою. Тому дізнатися, чи хоче вона повернутися до співпраці практично неможливо. В цілому, її закритість і стала причиною розлучення. Зараз колишня пара практично не бачиться, Джек заявляє про неможливість возз'єднання. Але ту магію, яка виникала на виступах дуету, ніхто не може повторити, тому шанувальники не втрачають віри в диво.У 2016 році розпалося близько 10-ти відомих рок-гуртів. Серед найгучніших імен – квартет Crosby, Stills, Nash & Young, панк-рок легенда The Stooges і найстаріший з відомих нам лос-анджельських гуртів… The Eagles! У січні з життя пішов співзасновник і автор пісень "Орлів" Гленн Фрай і колектив вирішив припинити існування. Та зазвичай такі емоційні рішення, від яких минуло небагато часу, залишають більше надії на возз’єднання гурту.

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Селін Діон – моя улюблена співачка? Авжеж я так сказав. Що ще я міг сказати, коли вона стояла поруч? Alice Cooper

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом