Airbourne видали різдвяний сингл Christmas Bonus та анімацію до нього, а також оголосили європейський тур на наступний рік. Фронтмен Джоел О'Кіф зазначає:
"Різдво — це час для рок-н-ролу! Я пам'ятаю, як був маленькою дитиною, і мені зовсім не подобалися колядки — я вважав їх дратівливими. Я просто хотів слухати AC/DC та BLACK SABBATH. Але потім я отримав цей новий альбом AC/DC «The Razor's Edge», і там була ця пісня «Mistress For Christmas». Я гадки не мав, що вона означає, але саме її я грав на Різдво того року. Різдвяний рок — один з найкращих періодів року для рок-н-ролу — давайте всі разом пограємо навколо ялинки!"
Чому наші пісні звучать так сильно? Тому що я побудував справжню армію! Я виписував гармонії, я поєднував та вистроював шеренги – я побудував армію! Армію гітар!
Jimmy Page
Led Zeppelin